Stainless steel electric shaver, USB rechargeable reciprocating shaver, portable men’s shaving device
Rated 5.00 out of 5 based on 18 customer ratings
(18 customer reviews)
$9.99
In stock
SKU:
MYFESIZNHHGC
Category: Personal Care Appliances
Description






Additional information
| Weight | 0.212 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 17 × 11 × 8 in |
| Brand Name | other |
| Gender | Male, Male |
| Power Type | Rechargeable |
| High-concerned chemical | None |
| Origin | |
| Is Batteries Included | Yes |
| Power Source | Rechargeable |
| Voltage | Global Universal(100-240V) |
| Item Type | Electric Shaver |
| Razor type | Mesh |
| Model Number | ZH-2812 |
| With trimming device | Yes |
| Certification | RoHs, CE |
| Blade Material | Stainless steel |
| Feature | Single Blade |
| Choice | yes |
Reviews (18)
18 reviews for Stainless steel electric shaver, USB rechargeable reciprocating shaver, portable men’s shaving device
Add a review Cancel reply
Shipping and Delivery
MAECENAS IACULIS
Vestibulum curae torquent diam diam commodo parturient penatibus nunc dui adipiscing convallis bulum parturient suspendisse parturient a.Parturient in parturient scelerisque nibh lectus quam a natoque adipiscing a vestibulum hendrerit et pharetra fames nunc natoque dui.
ADIPISCING CONVALLIS BULUM
- Vestibulum penatibus nunc dui adipiscing convallis bulum parturient suspendisse.
- Abitur parturient praesent lectus quam a natoque adipiscing a vestibulum hendre.
- Diam parturient dictumst parturient scelerisque nibh lectus.
Scelerisque adipiscing bibendum sem vestibulum et in a a a purus lectus faucibus lobortis tincidunt purus lectus nisl class eros.Condimentum a et ullamcorper dictumst mus et tristique elementum nam inceptos hac parturient scelerisque vestibulum amet elit ut volutpat.
Related products
$20.99 – $21.99Price range: $20.99 through $21.99
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
$2.99 – $3.99Price range: $2.99 through $3.99
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
$5.99 – $7.99Price range: $5.99 through $7.99
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
n***r –
it arrived well
Color: black
b***. –
I like it.
Color: black
I***a –
thank you
Color: black
V***U –
Color: black
J***K –
Great
Color: black
G***r –
Color: black
3***r –
….
Color: black
U***r –
Color: black
Anonymous –
Color: black
Anonymous –
I bought it for overnight stays. Although it’s small, it shaves properly.
Color: black
Anonymous –
Surprisingly cuts really well, good quality to see over time but for now no regrets.
Color: black
M***a –
It came in good condition, I recommend the seller, a very good product.
Color: black
R***o –
Excellent functionality and very convenient, you can use it wherever you want.
Color: black
Anonymous –
It’s really good. For the price it has, it’s incredible.
Color: black
E***o –
Very good in every way and the shipping was too fast.
Color: black
Anonymous –
Color: black
Anonymous –
The product matches the description correctly; the blades are not the latest generation, but they perform their job excellently. I recommend it for those who do not have very sensitive skin.
Color: black
L***g –
Color: black