2 in 1 Electric Hair Trimmer for Women Dual Head USB Charging Cordless Wet Dry Body Facial Bikini Shaver Portable
$5.99 – $11.99Price range: $5.99 through $11.99
-
Dual Head Design: 2 in 1 shaving heads for facial precision and full body hair removal
-
Wet and Dry Use: Safe for shower shaving or quick dry trimming anytime
-
USB Rechargeable: Built in battery with convenient USB charging for cordless use
-
Painless and Gentle: Smooth blades reduce irritation and protect sensitive skin
-
Portable and Lightweight: Compact ergonomic design perfect for home and travel
-
Multi Area Grooming: Suitable for bikini line eyebrows underarms face and legs






| Weight | 0.16 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 6 × 4 × 17 in |
| Brand Name | NONE |
| Gender | Female |
| Voltage | Global Universal(100-240V) |
| Power Type | Rechargeable |
| High-concerned chemical | None |
| Origin | |
| Is Batteries Included | Yes |
| Power Source | Rechargeable |
| Item Type | Electric Shaver |
4 reviews for 2 in 1 Electric Hair Trimmer for Women Dual Head USB Charging Cordless Wet Dry Body Facial Bikini Shaver Portable
MAECENAS IACULIS
Vestibulum curae torquent diam diam commodo parturient penatibus nunc dui adipiscing convallis bulum parturient suspendisse parturient a.Parturient in parturient scelerisque nibh lectus quam a natoque adipiscing a vestibulum hendrerit et pharetra fames nunc natoque dui.
ADIPISCING CONVALLIS BULUM
- Vestibulum penatibus nunc dui adipiscing convallis bulum parturient suspendisse.
- Abitur parturient praesent lectus quam a natoque adipiscing a vestibulum hendre.
- Diam parturient dictumst parturient scelerisque nibh lectus.
Scelerisque adipiscing bibendum sem vestibulum et in a a a purus lectus faucibus lobortis tincidunt purus lectus nisl class eros.Condimentum a et ullamcorper dictumst mus et tristique elementum nam inceptos hac parturient scelerisque vestibulum amet elit ut volutpat.

Anonymous –
Color: Purpel Ships From: United States
H***y –
Color: Purpel Ships From: United States
U***r –
Color: Purpel Ships From: United States
S***s –
Color: Pink Ships From: United States