3.5mm Wired In-Ear Earphones Noise Cancellation HiFi Stereo Sports Gaming Music Headphones With Mic Headset For Phone MP3 MP4
Rated 5.00 out of 5 based on 13 customer ratings
(13 customer reviews)
$1.99 – $3.99Price range: $1.99 through $3.99
SKU:
RJHJCYUJ9D4T
Category: Portable Audio & Video
Description





Additional information
| Weight | 0.04 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 15 × 3 in |
| Brand Name | BLUEKAKA |
| Bluekaka Model | NEW Wired In-Ear Earphones HiFi Driver Bass |
| Style | Wired in-ear headphones |
| Vocalism Principle | Dynamic |
| Origin | |
| Material | ABS, Plastic, Silica Gel |
| High-concerned chemical | None |
| Communication | Wired |
| Volume Control | Yes |
| Category | Earphones & Headphones |
| Certification | CE |
| Number Of Drivers | 2 |
| Plug Type | Line Type |
| Impedance Range | up to 32 Ω |
| Headphone Pads Material | Silicone |
| Active Noise-Cancellation | Yes |
| Sound Isolating | Yes |
| Frequency Response Range | 20 – 20000 |
| Wireless Type | None |
| Resistance | 32Ω |
| Connectors | 3.5 MM |
| Earcups Type | Semi-open |
| Function | For Internet Bar, Monitor Headphone, for Video Game, for Flying, Common Headphone, for Hunting & Shooting, For Mobile Phone, for Powersports, HiFi Headphone, Sport, Kids’ Headphones, For Hearing Aid, For Outdoor, For Office, For Sleep, For DJ, For Study |
| Features | With microphone, Active Noice Cancelling |
| Features1 | 3.5mm Wired In-ear Earphone In Ear Noise Cancellation Ergonomic Design HiFi Stereo Sports Music Headphones For Phone MP3 MP4 |
| Features2 | Type-C Wired Headphones For Samsung Galaxy S24 S23 S22 3.5MM in-Ear Headphone A53 A52 Note 20 USB-C Earphone HiFi Bass Stereo |
| Features3 | Wired In-Ear Headphones With Volume Control Sleeping Headphones Noise Canceling Headphones for Samsung Huawei and Xiaomi |
| Features4 | Earbuds Exquisite Balanced Damping System Earphones 3.5mm jack Wired HD Headset For Xiaomi Mobile Phones |
| Features5 | Anti-noise Soft Sleeping Headphone Silicone Anti-fold Headset In-Ear Earphones with Noise Cancelling 3.5mm Headphones Universal |
| Features6 | Universal 3.5mm Wired Headphones Short Earphone HIFI Heavy Bass Headset Music Earphone for Phone / MP3 / Bluetooth Audio Adapter |
| Features7 | USB C Headphones With Noise Reduction Type C 3.5mm Music Wired Earbuds For Samsung Galaxy S24 S23 Ultra For iPhone 16 15 |
| Features8 | Type-C Wired Headphones |
| Features9 | 3.5MM AUX Wired Headphones |
| Features10 | 3.5MM in-Ear Headphone |
| Features11 | Control Sleeping Headphones |
| Features12 | Control Sleeping Wired Headphones |
| Features13 | Noise Reduction Earbuds |
| Features14 | Sleeping Headphones |
| Features15 | Sleeping Wired Headphones |
| Control Button | Yes |
| Choice | yes |
Reviews (13)
13 reviews for 3.5mm Wired In-Ear Earphones Noise Cancellation HiFi Stereo Sports Gaming Music Headphones With Mic Headset For Phone MP3 MP4
Add a review Cancel reply
Shipping and Delivery
MAECENAS IACULIS
Vestibulum curae torquent diam diam commodo parturient penatibus nunc dui adipiscing convallis bulum parturient suspendisse parturient a.Parturient in parturient scelerisque nibh lectus quam a natoque adipiscing a vestibulum hendrerit et pharetra fames nunc natoque dui.
ADIPISCING CONVALLIS BULUM
- Vestibulum penatibus nunc dui adipiscing convallis bulum parturient suspendisse.
- Abitur parturient praesent lectus quam a natoque adipiscing a vestibulum hendre.
- Diam parturient dictumst parturient scelerisque nibh lectus.
Scelerisque adipiscing bibendum sem vestibulum et in a a a purus lectus faucibus lobortis tincidunt purus lectus nisl class eros.Condimentum a et ullamcorper dictumst mus et tristique elementum nam inceptos hac parturient scelerisque vestibulum amet elit ut volutpat.
Related products
$20.99 – $22.99Price range: $20.99 through $22.99
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
$8.99 – $10.99Price range: $8.99 through $10.99
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
$39.99
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
$7.99 – $8.99Price range: $7.99 through $8.99
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page

D***a –
Very satisfied with this purchase. Good value for money. Received in 6 days for France.
Color: Blue
T***r –
Very nice product for such a great price and excellent fast delivery
Color: 3.5MM Blue
T***r –
Excellent product … fast delivery
Color: silvery
J***a –
Great value and they work great
Color: Purple
8***r –
Like these very much
Color: blue
g***r –
Looks great but haven’t used it yet
Color: 3.5MM Blue
f***r –
Outstanding quality and condition recommend value awesome appearance amazing seller 5 star business and shipping amazing packaging thank you
Color: 3.5MM Blue
m***r –
Just what I needed, arrived earlier than expected and in perfect condition, they sound great and are very easy to use, I am satisfied with the purchase, I recommend it 100%.
Color: 3.5MM Blue
Anonymous –
Very pretty and work well. I recommend the product and the seller.
Color: 3.5MM Blue
C***z –
Love it
Color: 3.5MM Purple
m***o –
Work fine
Color: 3.5MM Silver
Anonymous –
Everything perfect and fast, they work well.
Color: 3.5MM Blue
L***e –
Very good
Fast Delivery
Thank you
Happy holidays
Color: 3.5MM Blue