Headset Gamer Headphones Wired Earphone Gaming Earbuds With Mic For Pubg PS4 CSGO Casque Phone Tablet Laptop Universal Game
$2.99 – $3.99Price range: $2.99 through $3.99
Description
Report Item / Suspicious Activity
Product parameters
Earphone type: In ear
Horn: 10mm
Sensitivity: 105dB
Frequency range: 20-20000Hz
Impedance: 16Q
Interface type: 3.5mm
Diaphragm material: graphene
Line length: 120cm
Power: 10mW
Distortion rate: 0.1%






| Weight | 0.029 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 13 × 2 in |
| Brand Name | oeny |
| Style | Wired in-ear headphones |
| Vocalism Principle | Other |
| Origin | |
| Material | Plastic |
| High-concerned chemical | None |
| Communication | Wired |
| Volume Control | Yes |
| Category | Earphones & Headphones |
| Impedance Range | up to 32 Ω |
| Active Noise-Cancellation | Yes |
| Wireless Type | Bluetooth |
| Control Button | Yes |
| Choice | yes |
10 reviews for Headset Gamer Headphones Wired Earphone Gaming Earbuds With Mic For Pubg PS4 CSGO Casque Phone Tablet Laptop Universal Game
MAECENAS IACULIS
Vestibulum curae torquent diam diam commodo parturient penatibus nunc dui adipiscing convallis bulum parturient suspendisse parturient a.Parturient in parturient scelerisque nibh lectus quam a natoque adipiscing a vestibulum hendrerit et pharetra fames nunc natoque dui.
ADIPISCING CONVALLIS BULUM
- Vestibulum penatibus nunc dui adipiscing convallis bulum parturient suspendisse.
- Abitur parturient praesent lectus quam a natoque adipiscing a vestibulum hendre.
- Diam parturient dictumst parturient scelerisque nibh lectus.
Scelerisque adipiscing bibendum sem vestibulum et in a a a purus lectus faucibus lobortis tincidunt purus lectus nisl class eros.Condimentum a et ullamcorper dictumst mus et tristique elementum nam inceptos hac parturient scelerisque vestibulum amet elit ut volutpat.

j***r –
Perfect condition good quality love it!! !
Color: Black
J***f –
For $1 or $2 i cannot complain. Don’t expect high quality mic, but it works and my streaming audience can hear me
Color: Red
B***n –
I received this in the mail today i got this for my 10-year-old grandson i can’t wait to give it to him i know he’s going to love it thank you again you’re awesome
Color: Red
Anonymous –
Sounds really good an fits perfectly in my ear
Color: Red
X***z –
Great product, work excellent.
Color: Red
J***S –
Excellent item and quality
Color: Red
C***a –
Arrived working normally, the microphone has good reception and the sound is good for the price I paid, a good purchase.
Color: Red
A***o –
For the price it has, it is simply spectacular, it is ideal for games and music, they sound quite well, if you are not demanding with audio, the microphone does not produce echo and it also sounds wonderful, it is removable, they do not have noise cancellation, so you can hear EVERYTHING, even the fan; I do not recommend it for streaming. Otherwise, excellent. Fast delivery.
Color: black
Anonymous –
I don’t care what people say, this is the best earphone and during calls it sounds great for both the wearer and the other person listening. It’s impossible for it to fall out of the ear, and the mini earphone can be removed but can only be placed in one spot on the ear. BUY IT IF YOU LIKE MUSIC AND GAMING.
Color: black
Anonymous –
They work as well as turtle beach gaming earbuds. Good quality and durable. For the price its a steal
Color: Green