Color Screen Bluetooth 5.4 Earphones Neckband Headphones Wireless Headsets Noise Reduction Earbuds for Live Earphone Monitor
$4.99 – $5.99Price range: $4.99 through $5.99
Parameters: ●Product :Color Screen Earphones ●Bluetooth version :Bluetooth 5.4 ●Standby Time:1000h ●Charging time:1-2h ●Charging Port:TYPE-C Feature: * Waterproof and Dustproof * High Capacity Battery * HD Voice * HiFi Sound * LED Display * Low Delay ![]() 1 X Neckband Earphones
|

Support TF Card Play,TYPE-C Charging

Low Latency 30ms

Magnetic earphones













| Weight | 0.060 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 23 × 17 × 2 in |
| Brand Name | kebidumei |
| Style | Neckband headphones |
| Vocalism Principle | Dynamic |
| Origin | |
| Material | Plastic |
| High-concerned chemical | None |
| Communication | WireLess |
| Volume Control | Yes |
| Category | Earphones & Headphones |
| Certification | CE |
| Number Of Drivers | 2 |
| Plug Type | NONE |
| Impedance Range | up to 32 Ω |
| Headphone Pads Material | Silicone |
| Active Noise-Cancellation | Yes |
| Sound Isolating | Yes |
| Waterproof | Yes |
| Magnet Type | Ferrite |
| Voice assistant built-in | Yes |
| Wireless Type | Bluetooth |
| Resistance | 32Ω |
| Package List | User Manual, Charging case, Charging Cable |
| Control Button | Yes |
| Codecs | NONE |
| Is wireless | Yes |
| NFC Technology | No |
| Connectors | None |
| Earcups Type | Sealed |
| Bluetooth Version | 5.3 |
| Battery life up to[hours] | 100 |
| Charging Method | cable |
| Support Memory Card | No |
| Support APP | Yes |
| Function | for Video Game, Common Headphone, HiFi Headphone, Sport |
| Maximum wireless range[m] | <10m |
| With Microphone | Yes |
| Features | Waterproof, With microphone, Active Noice Cancelling |
| Product Name | Neckband Earphones |
| Feature 1 | Waterproof and Dustproof |
| Feature 2 | High Capacity Battery |
| Feature 3 | HD Voice |
| Feature 4 | HiFi Sound |
| Feature 5 | LED Display |
| Feature 6 | Low Delay |
| Characteristic 1 | bluetooth headset |
| Characteristic 2 | Wireless headphones |
| Characteristic 3 | noise reduction headset |
| Characteristic 4 | sports headset |
| Characteristic 5 | Wireless headphones |
| Characteristic 6 | Wireless bluetooth headset |
| Characteristic 7 | wireless bluetooth headphones |
| Characteristic 8 | Earphone bluetooth |
| Characteristic 9 | Wireless earphones |
| Characteristic 10 | bluetooth wireless headphones |
| Characteristic 11 | Earphone bluetooth wireless |
| Characteristic 12 | wireless headphones with bluetooth |
| Choice | yes |
17 reviews for Color Screen Bluetooth 5.4 Earphones Neckband Headphones Wireless Headsets Noise Reduction Earbuds for Live Earphone Monitor
MAECENAS IACULIS
Vestibulum curae torquent diam diam commodo parturient penatibus nunc dui adipiscing convallis bulum parturient suspendisse parturient a.Parturient in parturient scelerisque nibh lectus quam a natoque adipiscing a vestibulum hendrerit et pharetra fames nunc natoque dui.
ADIPISCING CONVALLIS BULUM
- Vestibulum penatibus nunc dui adipiscing convallis bulum parturient suspendisse.
- Abitur parturient praesent lectus quam a natoque adipiscing a vestibulum hendre.
- Diam parturient dictumst parturient scelerisque nibh lectus.
Scelerisque adipiscing bibendum sem vestibulum et in a a a purus lectus faucibus lobortis tincidunt purus lectus nisl class eros.Condimentum a et ullamcorper dictumst mus et tristique elementum nam inceptos hac parturient scelerisque vestibulum amet elit ut volutpat.



S***n –
I love it
Color: Black
K***s –
I am a sound engineer and it’s not easy for me to just love a sound a headset produces .i will say i love it the sound quality . I didn’t expect such a cheap product to be this quality . I am thrilled . Product worth more than the price . Quality sound and very durable . I have been using it continuously to see how strong the battery is and i can boldly say it has an excellent battery life . In fact i didn’t expect it to be this good . If you are skeptical about buying this product i will say don’t hesitate to buy it . You will definitely love it .
Color: P32 Black
R***z –
Amazing so far. Came really quick.would recommended this supplier to anyone
Color: P32 Black Ships From: CHINA
T***r –
Awesome just wish instructions would have came in english
Color: P32 Black
F***s –
Great quality and they look just like the picture.
Color: P32 Black
U***r –
Love all my bluetooth
Color: Black Ships From: CHINA
C***o –
I couldn’t be more satisfied with my experience! The customer service team went above and beyond to ensure all my needs were met promptly and professionally.
Color: P32 Black
R***r –
Great gifts with decent quality
Color: Black
R***r –
Good quality sound
Color: Skin
Anonymous –
low price, Good Sound
Color: Black
R***y –
Very successful
Color: P32 Black
Anonymous –
excellent
Color: P32 Black
9***r –
Love them
Color: P32 Black Ships From:
Anonymous –
Very nice
Color: P32 Black
S***n –
Everything is fine, good sound and good battery capacity.
Color: Black Ships From:
d***r –
Awesome sound great bass
Color: P32 Black
Anonymous –
Great helmet, very satisfied, thank you very much.
Color: Black Ships From: