9D Surround Sound Wireless Bluetooth Headphones Over Ear Headsets True Sports Earphones Support TF/AUX Music Player with HD Mic
$8.99 – $9.99Price range: $8.99 through $9.99
9D Surround Sound Wireless Bluetooth Headphones Over Ear Headsets True Sports Earphones Support TF/AUX Music Player with HD Mic
2. BT: V5.3
3. Microphone: Yes
4. Folding Design: convenient storage and easy travel
5. Intelligent noise reduction, Skin friendly material
6. Charge Time: about 1.5 hrs
7. Battery capacity: 200mAh
8. Listening time: about 8-10 Hours(medium volume)
9. Memory card support: Yes
Packing list:
1pc earphone
1pc charging cable
1pc Audio cable
1pc instruction
1pc original box




















| Weight | 0.282 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 24 × 11 in |
| Brand Name | Newmsnr |
| Style | Wireless headphone & headset |
| Vocalism Principle | Dynamic |
| Origin | |
| Material | PVC |
| High-concerned chemical | None |
| Communication | WireLess |
| Volume Control | Yes |
| Category | Earphones & Headphones |
| Active Noise-Cancellation | Yes |
| Sound Isolating | Yes |
| Wireless Type | Bluetooth |
| Line Length | 1.2 |
| Control Button | Yes |
| Is wireless | Yes |
| Connectors | Type c |
| Bluetooth Version | 5.3 |
| Battery life up to[hours] | 8-10 |
| Charging Method | cable |
| Support Memory Card | Yes |
| Battery Capacity[mAh] | 200 |
| Maximum wireless range[m] | 10m-20m |
| With Microphone | Yes |
| Features | With microphone, Active Noice Cancelling |
| Choice | yes |
10 reviews for 9D Surround Sound Wireless Bluetooth Headphones Over Ear Headsets True Sports Earphones Support TF/AUX Music Player with HD Mic
MAECENAS IACULIS
Vestibulum curae torquent diam diam commodo parturient penatibus nunc dui adipiscing convallis bulum parturient suspendisse parturient a.Parturient in parturient scelerisque nibh lectus quam a natoque adipiscing a vestibulum hendrerit et pharetra fames nunc natoque dui.
ADIPISCING CONVALLIS BULUM
- Vestibulum penatibus nunc dui adipiscing convallis bulum parturient suspendisse.
- Abitur parturient praesent lectus quam a natoque adipiscing a vestibulum hendre.
- Diam parturient dictumst parturient scelerisque nibh lectus.
Scelerisque adipiscing bibendum sem vestibulum et in a a a purus lectus faucibus lobortis tincidunt purus lectus nisl class eros.Condimentum a et ullamcorper dictumst mus et tristique elementum nam inceptos hac parturient scelerisque vestibulum amet elit ut volutpat.

Anonymous –
Everything perfect, it was for the girl, she is delighted.
Color: khaki
m***m –
Color: khaki
J***o –
Color: pink
Anonymous –
Package arrived on time and in good condition, earphones work really well, totally recommend this product.
Color: black
Anonymous –
Color: blue
P***s –
Looks ok but not tried yet. Box crushed
Color: black
P***s –
Looks ok but not tried yet. Box crushed
Color: khaki
J***i –
Color: black
Anonymous –
Color: green
Anonymous –
Color: khaki