Original A6S TWS Headset Wireless Earphones Bluetooth Headphones Sport Stereo Fone Bluetooth Earbuds
Rated 4.75 out of 5 based on 12 customer ratings
(12 customer reviews)
$4.99
SKU:
AT6F89ERA30N
Category: Portable Audio & Video
Description






















Additional information
| Weight | 0.040 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 14 × 10 × 2 in |
| Brand Name | DAMORE |
| Style | Wired in-ear headphones |
| Vocalism Principle | Balanced Armature |
| Origin | |
| Material | Plastic |
| High-concerned chemical | None |
| Communication | WireLess |
| Volume Control | Yes |
| Category | Earphones & Headphones |
| Plug Type | NONE |
| Impedance Range | up to 32 Ω |
| Headphone Pads Material | Other |
| Active Noise-Cancellation | Yes |
| Sound Isolating | No |
| Waterproof | Yes |
| Magnet Type | Ferrite |
| Voice assistant built-in | No |
| Wireless Type | Bluetooth |
| Resistance | 32 |
| Control Button | Yes |
| Driver Diameter | 20 |
| Sensitivity | 123 |
| Is wireless | Yes |
| NFC Technology | No |
| Connectors | None |
| Earcups Type | Semi-open |
| Bluetooth Version | 5.3 |
| Total Harmonic Distortion | 10 |
| Charging Method | cable |
| Max Output | 1 |
| Support Memory Card | No |
| Support APP | No |
| Maximum wireless range[m] | <10m |
| With Microphone | Yes |
| Choice | yes |
Reviews (12)
12 reviews for Original A6S TWS Headset Wireless Earphones Bluetooth Headphones Sport Stereo Fone Bluetooth Earbuds
Add a review Cancel reply
Shipping and Delivery
MAECENAS IACULIS
Vestibulum curae torquent diam diam commodo parturient penatibus nunc dui adipiscing convallis bulum parturient suspendisse parturient a.Parturient in parturient scelerisque nibh lectus quam a natoque adipiscing a vestibulum hendrerit et pharetra fames nunc natoque dui.
ADIPISCING CONVALLIS BULUM
- Vestibulum penatibus nunc dui adipiscing convallis bulum parturient suspendisse.
- Abitur parturient praesent lectus quam a natoque adipiscing a vestibulum hendre.
- Diam parturient dictumst parturient scelerisque nibh lectus.
Scelerisque adipiscing bibendum sem vestibulum et in a a a purus lectus faucibus lobortis tincidunt purus lectus nisl class eros.Condimentum a et ullamcorper dictumst mus et tristique elementum nam inceptos hac parturient scelerisque vestibulum amet elit ut volutpat.
Related products
$49.99 – $57.99Price range: $49.99 through $57.99
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
$13.99
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
$39.99
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
$45.99 – $46.99Price range: $45.99 through $46.99
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page

B***i –
They are good and stay in my ears but still feels like they are gonna fall out
Color: WHITE
M***o –
Color: Pink
J***s –
Color: black
I***i –
Color: green
T***a –
Color: black
Anonymous –
Color: green
T***n –
Color: black
L***i –
Color: black
U***r –
Done
Color: Blue
Anonymous –
Color: Blue
a***r –
Color: black
U***r –
Lowkey not bad, works like its price. Honestly it is kind of noise canceling but leaks sound. I just use them when i don’t have my headphones on deck.
Color: Pink