Mini Fabric Speaker Portable Wireless Soundbar Bluetooth 5.0 Outdoor Indoor Sport HIFI Loudspeaker J Support TF Card FM L Radio
$3.99 – $4.99Price range: $3.99 through $4.99
• Portable Wireless Soundbar :Experience the convenience of wireless Bluetooth 5.0 technology with this compact and lightweight soundbar. Perfect for outdoor and indoor use.
• 500mAh Battery :With a battery capacity of 500mAh, this soundbar ensures long-lasting performance for all-day use.
• High-Quality Speakers :Equipped with high-quality speakers, this soundbar delivers rich, clear, and immersive audio experience.
• Customized HiFi Sound :The soundbar offers a customized HiFi sound mode, providing a superior audio experience for music, movies, and games.
• Bluetooth 5.0 Technology :Powered by Bluetooth 5.0 technology, this soundbar ensures stable connectivity and high-speed transmission for seamless audio playback.
• Metal Sabwoofer Cabinet :The soundbar features a metal Sabwoofer cabinet, contributing to its robust construction and superior sound output.




Notice:
*Images on this page are for illustration only and the design of the actual product may differ.
*All data on this page are from laboratories, actual results may vary according to differences in software version, environment and phone edition.
*Channel availability may vary between markets. Local standards and laws may vary, please ensure this product meets local requirements before purchasing.








| Weight | 0.117 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 11 × 5 in |
| Brand Name | XIKCU |
| Power Source | USB, USB |
| Inbox adaptor | NO |
| Cabinet Material | Plastic |
| Audio Crossover | Full-Range |
| Waterproof | Yes |
| Voltage range | USB (5-20V DC) |
| Communication | Bluetooth |
| Speaker Type | Portable |
| Channels | 2 (2.0) |
| Support APP | No |
| Battery | Yes |
| Category | Speakers |
| Use | others |
| Origin | |
| Sound Mode | Standard Mode |
| Voice Control | No |
| Number of Loudspeaker Enclosure | 1 |
| Input Power(W) | <25 W |
| High-concerned chemical | None |
| Input/Output | Other |
| Intelligent Personal Assistant | NONE |
| Tweeter material | Other |
| Bluetooth Version | 5.0 |
| Support Memory Card | No |
| Battery Capacity[mAh] | 500 |
| Woofer/Widerange material | Other |
| Sabwoofer cabinet material | Metal |
| Material | Plastic |
| Mid-range material | Other |
| Choice | yes |
14 reviews for Mini Fabric Speaker Portable Wireless Soundbar Bluetooth 5.0 Outdoor Indoor Sport HIFI Loudspeaker J Support TF Card FM L Radio
MAECENAS IACULIS
Vestibulum curae torquent diam diam commodo parturient penatibus nunc dui adipiscing convallis bulum parturient suspendisse parturient a.Parturient in parturient scelerisque nibh lectus quam a natoque adipiscing a vestibulum hendrerit et pharetra fames nunc natoque dui.
ADIPISCING CONVALLIS BULUM
- Vestibulum penatibus nunc dui adipiscing convallis bulum parturient suspendisse.
- Abitur parturient praesent lectus quam a natoque adipiscing a vestibulum hendre.
- Diam parturient dictumst parturient scelerisque nibh lectus.
Scelerisque adipiscing bibendum sem vestibulum et in a a a purus lectus faucibus lobortis tincidunt purus lectus nisl class eros.Condimentum a et ullamcorper dictumst mus et tristique elementum nam inceptos hac parturient scelerisque vestibulum amet elit ut volutpat.

Anonymous –
Love this product only thing is it’s not as loud as it can be but perfect for a bedroom casual listening speaker
Color: Black
Y***s –
It has a good size, sounds well and is lightweight.
Color: Black
e***z –
sounds good, in relation to its price. Quite light to carry everywhere and the battery is excellent without a doubt.
Color: Silver gray
V***y –
I had used this speaker during dirtbiking rides and it works well and is loud but dies quickly
Color: Black
m***r –
Works great easy to use grandson loves it
Color: Blue
F***r –
For a speaker that cost .33 it is surprisingly rich in sound. I rock a lot of blues and it keeps up just fine.
Color: Black
Anonymous –
Very good speaker for the price. It lacks bass but if you use the eq you can make it sound perfect. (if you use spotify try using the “small speakers” preset in the eq)
Color: Black
G***d –
I thought it would be heavier and louder but it’s comfortable and portable.
Color: Rad
M***d –
This litte speaker is pretty good for being so light, it’s perfect for the beach or kicking around.
Color: Red
Anonymous –
Good quality for a speaker
Color: Blue
U***r –
Very loud and nice speaker
Color: Black
A***s –
It has good sound quality, it’s quite lightweight, and the color is a bit different from the image, but I liked it.
Color: Red
Anonymous –
The speaker is surprisingly loud for its size. The build is sturdy, and very lightweight.
Color: Rad
d***r –
Works magnificent and very loud 💯
Color: Rad