New PC Sound Box HiFi Stereo Speakers with USB Wired Microphone and LED Light for Desktop Wholesale Subwoofer
Rated 4.95 out of 5 based on 20 customer ratings
(20 customer reviews)
$9.99
In stock
SKU:
GI3B6I38WR3I
Category: Portable Audio & Video
Description










Additional information
| Weight | 0.3 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 10 × 5 in |
| Brand Name | NOCCLILI |
| Power Source | USB, USB |
| Inbox adaptor | NO |
| Cabinet Material | Plastic |
| Audio Crossover | Two-Way |
| Waterproof | No |
| Communication | USB |
| Speaker Type | Computer Speaker |
| Channels | 2 (2.0) |
| Support APP | No |
| Battery | No |
| Category | Speakers |
| Use | Home |
| Origin | |
| Sound Mode | Stereo Sound Mode |
| Voice Control | No |
| Number of Loudspeaker Enclosure | 1 |
| Input Power(W) | <25 W |
| High-concerned chemical | None |
| Input/Output | USB |
| Intelligent Personal Assistant | NONE |
| Choice | yes |
Reviews (20)
20 reviews for New PC Sound Box HiFi Stereo Speakers with USB Wired Microphone and LED Light for Desktop Wholesale Subwoofer
Add a review Cancel reply
Shipping and Delivery
MAECENAS IACULIS
Vestibulum curae torquent diam diam commodo parturient penatibus nunc dui adipiscing convallis bulum parturient suspendisse parturient a.Parturient in parturient scelerisque nibh lectus quam a natoque adipiscing a vestibulum hendrerit et pharetra fames nunc natoque dui.
ADIPISCING CONVALLIS BULUM
- Vestibulum penatibus nunc dui adipiscing convallis bulum parturient suspendisse.
- Abitur parturient praesent lectus quam a natoque adipiscing a vestibulum hendre.
- Diam parturient dictumst parturient scelerisque nibh lectus.
Scelerisque adipiscing bibendum sem vestibulum et in a a a purus lectus faucibus lobortis tincidunt purus lectus nisl class eros.Condimentum a et ullamcorper dictumst mus et tristique elementum nam inceptos hac parturient scelerisque vestibulum amet elit ut volutpat.
Related products
$4.99 – $5.99Price range: $4.99 through $5.99
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
$7.99
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
A***z –
Very good quality, recommended!
Color: black-light
Anonymous –
Neat little speakers they work very good
Color: Black
m***r –
Nice and compact, sounds good
Color: black
A***n –
– item was exactly as described.
– item arrived on time.
– the sound quality was good.
Color: Black-Light
m***r –
Incredible
Color: black
Anonymous –
Really good clear sound i like them
Color: black-light
Anonymous –
super good 👍🏻
Color: Silver
j***A –
Very easy to install and discreet in size.
They sound perfectly and have very good sound quality.
Color: black-light
C***o –
Hello, I liked these prices and the product.
Color: Black-Light
L***a –
works and the sound is good for this price 👍👍
Color: White
M***r –
A+ Seller Fast Shipping!
Color: Silver
Anonymous –
works perfectly
Color: Silver
o***r –
Good
Color: Black-Light
U***r –
Good speakers for being small
Color: black
J***z –
It seems a little fragile, but it performs its function well.
Color: Black
A***d –
Excellent
Color: White
y***d –
Excellent sound
Color: White
Anonymous –
Very good
Color: Black
S***t –
Very nice, it works perfectly and the sound quality is good.
Color: Black-Light
Anonymous –
It’s very small but fast shipping it’s works good had no issues very loud good for like movies up close and music and anything u need it’s good for useful
Color: Black-Light