surron Ultra bee 85V IP67 Waterproof Smart Accessories US 100~240V Special Charger For Light bee 105V and 119V Storm bee battery
Rated 5.00 out of 5 based on 5 customer ratings
(5 customer reviews)
$139.99 – $372.99Price range: $139.99 through $372.99
SKU:
95DIC3PNZQOT
Category: Accessories & Parts
Description






































Additional information
| Weight | 4.000 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 38 × 25 × 14 in |
| Brand Name | ZAYNE |
| Quick charge | Yes |
| Data Transmission | No |
| High-concerned chemical | None |
| Intelligent Charge | Yes |
| Output Power | >750 |
| Origin | |
| Display screen | No |
| Power Source | Ac |
| Type | Electric |
| Certification | CE |
| Use | Standard Battery |
| Model Number | ZCH1 |
| Package | Yes |
| Output Interface | USB |
| The input voltage | 100-240VAC |
| DC output voltage | 58.8V 67.2V 85V 105V 119V |
| DC input current | 12Amp |
| Type of charger | Portable charger |
| Feature | IP67 Waterproof |
| Apply to the battery type | MNC lithium battery |
| Intelligent Charger | YES |
| For | Ultra bee Light bee storm bee |
| LED Display | YES |
| Charger Material | Aluminum products with metal housing |
| LxWxH | 282X146X79.5mm |
Reviews (5)
5 reviews for surron Ultra bee 85V IP67 Waterproof Smart Accessories US 100~240V Special Charger For Light bee 105V and 119V Storm bee battery
Add a review Cancel reply
Shipping and Delivery
MAECENAS IACULIS
Vestibulum curae torquent diam diam commodo parturient penatibus nunc dui adipiscing convallis bulum parturient suspendisse parturient a.Parturient in parturient scelerisque nibh lectus quam a natoque adipiscing a vestibulum hendrerit et pharetra fames nunc natoque dui.
ADIPISCING CONVALLIS BULUM
- Vestibulum penatibus nunc dui adipiscing convallis bulum parturient suspendisse.
- Abitur parturient praesent lectus quam a natoque adipiscing a vestibulum hendre.
- Diam parturient dictumst parturient scelerisque nibh lectus.
Scelerisque adipiscing bibendum sem vestibulum et in a a a purus lectus faucibus lobortis tincidunt purus lectus nisl class eros.Condimentum a et ullamcorper dictumst mus et tristique elementum nam inceptos hac parturient scelerisque vestibulum amet elit ut volutpat.
Related products
$1.99 – $3.99Price range: $1.99 through $3.99
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
$18.99 – $27.99Price range: $18.99 through $27.99
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
$22.99 – $25.99Price range: $22.99 through $25.99
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
$13.99 – $37.99Price range: $13.99 through $37.99
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
$43.99 – $188.99Price range: $43.99 through $188.99
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page

a***t –
Best and fastest seller
Color: 105V Storm bee Socket Standard: AU Ships From:
o***r –
Quality build, good communication from seller
Color: 67.2V10A Light bee Socket Standard: US Ships From:
a***r –
Color: 85V12A Ultra bee Socket Standard: UK Ships From:
a***r –
Color: 85V12A Ultra bee Socket Standard: UK Ships From:
d***a –
Color: 85V12A Ultra bee Socket Standard: US Ships From: