Anker Nano Smart 45W Type C Fast Charging Charger with Foldable Plug
Rated 5.00 out of 5 based on 2 customer ratings
(2 customer reviews)
$39.99 – $40.99Price range: $39.99 through $40.99
SKU:
17FP8BL15G3K
Category: Accessories & Parts
Description
























Additional information
| Weight | 0.2 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 12 × 10 in |
| Brand Name | NONE |
| Quick charge | Yes |
| Data Transmission | No |
| High-concerned chemical | None |
| Intelligent Charge | Yes |
| Output Power | 37.5-50(include50) |
| Origin | |
| Display screen | Yes |
| Voltage range | USB (5-20V DC) |
| Power Source | Ac |
| Type | Quick charger |
| GaN | Yes |
| Compatible Devices | Earphones |
| Max. Output Power | 45 |
| Model Number | A121D |
| Package | Yes |
Reviews (2)
2 reviews for Anker Nano Smart 45W Type C Fast Charging Charger with Foldable Plug
Add a review Cancel reply
Shipping and Delivery
MAECENAS IACULIS
Vestibulum curae torquent diam diam commodo parturient penatibus nunc dui adipiscing convallis bulum parturient suspendisse parturient a.Parturient in parturient scelerisque nibh lectus quam a natoque adipiscing a vestibulum hendrerit et pharetra fames nunc natoque dui.
ADIPISCING CONVALLIS BULUM
- Vestibulum penatibus nunc dui adipiscing convallis bulum parturient suspendisse.
- Abitur parturient praesent lectus quam a natoque adipiscing a vestibulum hendre.
- Diam parturient dictumst parturient scelerisque nibh lectus.
Scelerisque adipiscing bibendum sem vestibulum et in a a a purus lectus faucibus lobortis tincidunt purus lectus nisl class eros.Condimentum a et ullamcorper dictumst mus et tristique elementum nam inceptos hac parturient scelerisque vestibulum amet elit ut volutpat.
Related products
$11.99 – $13.99Price range: $11.99 through $13.99
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
$53.99 – $198.99Price range: $53.99 through $198.99
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
$23.99 – $47.99Price range: $23.99 through $47.99
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Cable Organizer Clips ABS Cable Management Cord Holder with Adhesive for Desktop and Workstation
5.0
$11.99 – $12.99Price range: $11.99 through $12.99
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
$11.99 – $12.99Price range: $11.99 through $12.99
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
$30.99 – $31.99Price range: $30.99 through $31.99
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page

a***r –
Ships From: United States Color: 45W-White Socket Standard: US
U***r –
Shipped quickly, packaged well, and arrived exactly as described. Note this is a chinese language version (and cannot be changed). Very happy with this purchase and recommend this seller.
Ships From: United States Color: 45W-Black Socket Standard: US