Hands and Feet Mask Warmer Paraffin Wax Bath Heater Machine Moisturizing Hydrating Kit Hand Waxing Spa Smooth and Soft Skin Care
$63.99 – $93.99Price range: $63.99 through $93.99
Hands and Feet Mask Warmer Paraffin Wax Bath Heater Machine Moisturizing Hydrating Kit Hand Waxing Spa Smooth and Soft Skin Care
Paraffin Wax Bath Hands and Feet Mask Wax Heater Machine Moisturizing Hydrating Kit Hand Waxing Spa Smooth and Soft Skin Care
Function:
Paraffin treatment can moisturize, smooth and soften your skin. The absorption of nutrients is promoted skin looking younger. It is good to remove dead skin and to rejuvenate hand and foot .
Read product usage,maintenance methods and warning notices when using the machine.
Test the temperature before using the wax,use it when the temperature is suitable.
Using Method
Specification:
Volatage:220V
Power:200W
























| Weight | 1.800 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 36 × 25 × 20 in |
| Brand Name | yoomilli |
| Origin | |
| Commodity Quality Certification | 3C, ce |
| High-concerned chemical | None |
| Voltage | 220V |
| Plugs Type | EU |
| Certification | CE, CCC |
| Model Number | AX2000 |
| Size | 1pcs |
| Weight | 1.8KG |
| Type | Paraffin Heater |
| Choice | yes |
| semi_Choice | yes |
6 reviews for Hands and Feet Mask Warmer Paraffin Wax Bath Heater Machine Moisturizing Hydrating Kit Hand Waxing Spa Smooth and Soft Skin Care
MAECENAS IACULIS
Vestibulum curae torquent diam diam commodo parturient penatibus nunc dui adipiscing convallis bulum parturient suspendisse parturient a.Parturient in parturient scelerisque nibh lectus quam a natoque adipiscing a vestibulum hendrerit et pharetra fames nunc natoque dui.
ADIPISCING CONVALLIS BULUM
- Vestibulum penatibus nunc dui adipiscing convallis bulum parturient suspendisse.
- Abitur parturient praesent lectus quam a natoque adipiscing a vestibulum hendre.
- Diam parturient dictumst parturient scelerisque nibh lectus.
Scelerisque adipiscing bibendum sem vestibulum et in a a a purus lectus faucibus lobortis tincidunt purus lectus nisl class eros.Condimentum a et ullamcorper dictumst mus et tristique elementum nam inceptos hac parturient scelerisque vestibulum amet elit ut volutpat.

S***e –
Color: Wax Heater set
a***r –
Thank you, thank you, thank you
Color: JUST Machine
E***n –
Color: Wax Heater set
v***y –
Good packed now i will try use
Color: Wax Heater set
Anonymous –
Color: Wax Heater set
H***n –
Thank you, pleasure to do business with
Color: Wax Heater set