Nebulizer Portable Electric Sprayer For Gardening Outdoor Garden Faucet Water Spray Spray Bottle Mist Water Spray For Hair
$14.99 – $28.99Price range: $14.99 through $28.99
Shoulder-type electric sprayer lithium-ion sprayer small disinfection dedicated garden watering rechargeable watering can watering can
Product parameters
Product brand: E-Rain
Product name: Electric sprayer
Product capacity: 5L
Product color: ivory white
Charging method: Type-C
Battery capacity: 2000mAh
*This product is mainly used in gardening scenarios and is not recommended for agricultural fertilization/pesticide application.






























| Weight | 1.800 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 28 × 28 × 16 in |
| Brand Name | NONE |
| Origin | |
| Height | 0-5.9in |
| Material | Brass |
| Capacity | 5L |
| High-concerned chemical | None |
| Voltage | 0-10V |
| Features | Protable |
| Style | Handheld |
| Type | Sprayers |
MAECENAS IACULIS
Vestibulum curae torquent diam diam commodo parturient penatibus nunc dui adipiscing convallis bulum parturient suspendisse parturient a.Parturient in parturient scelerisque nibh lectus quam a natoque adipiscing a vestibulum hendrerit et pharetra fames nunc natoque dui.
ADIPISCING CONVALLIS BULUM
- Vestibulum penatibus nunc dui adipiscing convallis bulum parturient suspendisse.
- Abitur parturient praesent lectus quam a natoque adipiscing a vestibulum hendre.
- Diam parturient dictumst parturient scelerisque nibh lectus.
Scelerisque adipiscing bibendum sem vestibulum et in a a a purus lectus faucibus lobortis tincidunt purus lectus nisl class eros.Condimentum a et ullamcorper dictumst mus et tristique elementum nam inceptos hac parturient scelerisque vestibulum amet elit ut volutpat.

Reviews
There are no reviews yet.