3Meters White/black Underwear Eyelash Lace Fabric Ribbon Diy Female Lace Trims Wedding Decoration
Rated 5.00 out of 5 based on 10 customer ratings
(10 customer reviews)
$3.99
SKU:
3CI9CXZNA4BU
Category: Arts,Crafts & Sewing
Description
Width : 15CM
Color : white , black
Packing : 3meter PS : ( A Piece longest 3 meters )












Additional information
| Weight | 0.200 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 10 × 10 in |
| Brand Name | NONE |
| Technics | Embroidered |
| Material | 100% Polyester |
| Origin | |
| CN | Guangdong |
| High-concerned chemical | None |
| Width | 15cm |
| Model Number | L-0965 |
| Product Type | Lace |
| Decoration | Lace |
| Fabric Type | POLYESTER |
| Feature | Eco-Friendly |
| Place of Origin | Guangdong, () |
Reviews (10)
10 reviews for 3Meters White/black Underwear Eyelash Lace Fabric Ribbon Diy Female Lace Trims Wedding Decoration
Add a review Cancel reply
Shipping and Delivery
MAECENAS IACULIS
Vestibulum curae torquent diam diam commodo parturient penatibus nunc dui adipiscing convallis bulum parturient suspendisse parturient a.Parturient in parturient scelerisque nibh lectus quam a natoque adipiscing a vestibulum hendrerit et pharetra fames nunc natoque dui.
ADIPISCING CONVALLIS BULUM
- Vestibulum penatibus nunc dui adipiscing convallis bulum parturient suspendisse.
- Abitur parturient praesent lectus quam a natoque adipiscing a vestibulum hendre.
- Diam parturient dictumst parturient scelerisque nibh lectus.
Scelerisque adipiscing bibendum sem vestibulum et in a a a purus lectus faucibus lobortis tincidunt purus lectus nisl class eros.Condimentum a et ullamcorper dictumst mus et tristique elementum nam inceptos hac parturient scelerisque vestibulum amet elit ut volutpat.
Related products
$1.99 – $2.99Price range: $1.99 through $2.99
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
$2.99
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
$2.99 – $5.99Price range: $2.99 through $5.99
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
$2.99
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
1Pc White Gold Patch Appliques Embroidery Lace Trim Fabric Cloth Sewing Patchwork DIY Craft 42*27cm
5.0
$2.99
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
$2.99
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
$1.99 – $2.99Price range: $1.99 through $2.99
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
$1.99 – $2.99Price range: $1.99 through $2.99
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page

h***h –
Color: White Size: 3meter price
К***а –
Color: White Size: 3meter price
m***a –
Color: White Size: 3meter price
Ш***а –
Color: Black Size: 3meter price
Ш***а –
Color: White Size: 3meter price
H***h –
Color: White Size: 3meter price
A***h –
Color: White Size: 3meter price
П***а –
Beautiful delicate lace!
Color: White Size: 3meter price
O***s –
The color is not white, more like ivory.
Color: White Size: 3meter price
O***s –
Color: Black Size: 3meter price