2 Pieces White Red Blue Lace Applique Flower Sequin Lace Fabric Decoration For Garment Accessories Sew On Cloth Costume Craft
$1.99 – $2.99Price range: $1.99 through $2.99
1.Lace width: 27.5*9.5cm
2.Color:Off white,Off white with silver
Off white with sequin,Off white with silver sequin
Colors as photo
3.Material: Polyester+Ganza
Qty:1 pairs/Lot= 2pcs(two direction)
Pls note:Off white=Ivoiry white




















Notice: 1 yard = 0.9144 meter.


























| Weight | 0.050 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 in |
| Brand Name | QRTRIM |
| Technics | Embroidered |
| Material | 100% Polyester |
| Origin | |
| CN | Zhejiang |
| High-concerned chemical | None |
| Width | 27.5*9.5cm |
| Model Number | QR-AP01 |
| Product Type | Lace |
| Occasion | Party |
| Set Type | Yes |
| Decoration | Lace |
| Fabric Type | Organza |
| is_customized | Yes |
| Type of Wholesale | Yes(>50 Pcs) |
| Feature | Water Soluble, Eco-Friendly |
| Choice | yes |
| semi_Choice | yes |
15 reviews for 2 Pieces White Red Blue Lace Applique Flower Sequin Lace Fabric Decoration For Garment Accessories Sew On Cloth Costume Craft
MAECENAS IACULIS
Vestibulum curae torquent diam diam commodo parturient penatibus nunc dui adipiscing convallis bulum parturient suspendisse parturient a.Parturient in parturient scelerisque nibh lectus quam a natoque adipiscing a vestibulum hendrerit et pharetra fames nunc natoque dui.
ADIPISCING CONVALLIS BULUM
- Vestibulum penatibus nunc dui adipiscing convallis bulum parturient suspendisse.
- Abitur parturient praesent lectus quam a natoque adipiscing a vestibulum hendre.
- Diam parturient dictumst parturient scelerisque nibh lectus.
Scelerisque adipiscing bibendum sem vestibulum et in a a a purus lectus faucibus lobortis tincidunt purus lectus nisl class eros.Condimentum a et ullamcorper dictumst mus et tristique elementum nam inceptos hac parturient scelerisque vestibulum amet elit ut volutpat.

K***y –
Absolutely beautiful, great quality, arrived early.
Color: Black Size: 27.5×9.5cm
S***o –
Very beautiful, the embroidery will look lovely, arrived very quickly.
Color: Pure white Size: 27.5×9.5cm
Anonymous –
Exactly what i needed – came as described happy with purchase.
Color: Off White Size: 27.5×9.5cm
М***а –
excellent lace, fast delivery, thank you
Color: Black Size: 27.5×9.5cm
H***n –
Color: Black sequin Size: 27.5×9.5cm
H***n –
Color: Champagne Size: 27.5×9.5cm
t***r –
Beautiful lace work
Color: Off White Size: 27.5×9.5cm
t***r –
Look like photo, very pretty
Color: White silver sequin Size: 27.5×9.5cm
D***z –
Nice item
Color: Off white w sequin Size: 27.5×9.5cm
Anonymous –
Cute sewing decorations to personalize a garment
Color: Champagne Size: 27.5×9.5cm
Anonymous –
It’s so wonderful!!! So cute! I want to order more of this. The lace is beautifully made and stylish. The color is also elegant. Amazing.
Color: Champagne Size: 27.5×9.5cm
Anonymous –
It arrived quite quickly. The first time I bought it, it was beautiful, so this time I bought a different color for the second purchase. It’s very cute and just as beautiful as in the photos.
Color: Champagne Size: 27.5×9.5cm
М***а –
I ordered both with and without sequins, two symmetrical pairs arrived, everything is great.
Color: Black sequin Size: 27.5×9.5cm
F***a –
Amazing thank you so much they are beautiful thank you
Color: Pure white Size: 27.5×9.5cm
F***a –
Amazing thank you so much they are beautiful thank you
Color: Black Size: 27.5×9.5cm