High quality Shiny Embroidery Sequins Feather African Lace Fabric for Dress Wedding Party Sewing Wide 125cm Sold By The Yard
$17.99
Material: Polyester
Fabric width: 125cm
Fabric length: 1 Yard
If you buy 1 = 91 cm * 125 cm
Buy 2 = 182 cm * 125 cm
Buy 3 = 273 cm * 125 cm
Buy 4 = 364 cm * 125 cm
if you buy more, we're not going to cut it
You will have a long continuous piece equal to the gauge you purchased
Manual measurement of cutting, error ~ (error 1-2cm)







| Weight | 0.400 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 20 × 10 in |
| Brand Name | NONE |
| Material | 100% Polyester |
| High-concerned chemical | None |
| Origin | |
| CN | Zhejiang |
| Technics | Woven |
| Function | Weather Resistance |
| Occasion | Bridal Ceremony Gown |
| Type | Lace Fabric |
| Pattern Type | Dyed |
| Width | 125 cm |
6 reviews for High quality Shiny Embroidery Sequins Feather African Lace Fabric for Dress Wedding Party Sewing Wide 125cm Sold By The Yard
MAECENAS IACULIS
Vestibulum curae torquent diam diam commodo parturient penatibus nunc dui adipiscing convallis bulum parturient suspendisse parturient a.Parturient in parturient scelerisque nibh lectus quam a natoque adipiscing a vestibulum hendrerit et pharetra fames nunc natoque dui.
ADIPISCING CONVALLIS BULUM
- Vestibulum penatibus nunc dui adipiscing convallis bulum parturient suspendisse.
- Abitur parturient praesent lectus quam a natoque adipiscing a vestibulum hendre.
- Diam parturient dictumst parturient scelerisque nibh lectus.
Scelerisque adipiscing bibendum sem vestibulum et in a a a purus lectus faucibus lobortis tincidunt purus lectus nisl class eros.Condimentum a et ullamcorper dictumst mus et tristique elementum nam inceptos hac parturient scelerisque vestibulum amet elit ut volutpat.

B***e –
very nice, I will buy another piece immediately.
Color: PURPLE Size: 1Yard Weight: 360g
I***a –
Great, different shade in real though
Color: Champagne Size: 1Yard Weight: 360g
T***y –
Beautiful fabric….very pleased with purchase. I would highly recommend this vendor ! !! Thank you.
Color: PURPLE Size: 1Yard Weight: 360g
C***n –
Color: Champagne Size: 1Yard Weight: 360g
S***K –
Color: WHITE Size: 1Yard Weight: 360g
A***s –
Color: PURPLE Size: 1Yard Weight: 360g