5-30M Garden 1/4” Hose Drip Irrigation Kit Automatic Watering System Adjustable Portable Water Saving Greenhouse Plant Flower
Rated 4.60 out of 5 based on 5 customer ratings
(5 customer reviews)
$5.99 – $24.99Price range: $5.99 through $24.99
SKU:
HN6CCZ7C5YFN
Category: Garden Supplies
Description
KESLA 5-30M Automatic Garden Watering Adjustable Drip Irrigation System 1/4'' 4/7mm Hose Connectors for Pot Plants Greenhouse










Additional information
| Weight | 0.172 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 23 × 17 × 4 in |
| Brand Name | KESLA |
| Origin | |
| High-concerned chemical | None |
| Model Number | SPL11-KIT16 |
| Feature | Anti-Abrasion, Anti-Corrosion, Flexible, Soft |
| Standard | DIN |
| Type | Garden Hose Reels |
| Material | Plastic |
| Plastic Type | PP |
| Garden Hose Reel Type | Water Hose |
| Specification | for 4/7mm 1/4inch PVC Hose |
| Choice | yes |
Reviews (5)
5 reviews for 5-30M Garden 1/4” Hose Drip Irrigation Kit Automatic Watering System Adjustable Portable Water Saving Greenhouse Plant Flower
Add a review Cancel reply
Shipping and Delivery
MAECENAS IACULIS
Vestibulum curae torquent diam diam commodo parturient penatibus nunc dui adipiscing convallis bulum parturient suspendisse parturient a.Parturient in parturient scelerisque nibh lectus quam a natoque adipiscing a vestibulum hendrerit et pharetra fames nunc natoque dui.
ADIPISCING CONVALLIS BULUM
- Vestibulum penatibus nunc dui adipiscing convallis bulum parturient suspendisse.
- Abitur parturient praesent lectus quam a natoque adipiscing a vestibulum hendre.
- Diam parturient dictumst parturient scelerisque nibh lectus.
Scelerisque adipiscing bibendum sem vestibulum et in a a a purus lectus faucibus lobortis tincidunt purus lectus nisl class eros.Condimentum a et ullamcorper dictumst mus et tristique elementum nam inceptos hac parturient scelerisque vestibulum amet elit ut volutpat.
Related products
$1.99 – $2.99Price range: $1.99 through $2.99
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
$5.99 – $6.99Price range: $5.99 through $6.99
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
$2.99
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
$4.99 – $5.99Price range: $4.99 through $5.99
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page

a***r –
Haven’t tried yet.
Color: KSL02-778-20M Diameter: 1/4”
Anonymous –
Color: KSL02-778-5M Diameter: 1/4”
Anonymous –
Color: KSL02-778-25M-A Diameter: 1/4”
F***l –
Color: KSL02-778-5M Diameter: 1/4”
Anonymous –
Color: KSL02-778-20M Diameter: 1/4”