Washed Cotton Double Yarn Crepe Striped Quilt Set 3-4 Pillowcase with Sheet Bedding Cover Supplies 200×230 220×240 Skin Friendly
$58.99 – $88.99Price range: $58.99 through $88.99
Washed cotton double crepe quilt set
1. Manual measurement error allowed 1-3cm
2. The size varies from country to country, please check before buying
3. Due to the distance problem, the product will have a little fold, the product is not as smooth as the picture, but it does not affect the use
4. Condom There are no quilts, only condoms
90x200cm 3pcs Bed sheet 150*200 Bed sheet 160*230 pillowcase 48*74*1
120x200cm 3pcs bed sheet 150*200 bed sheet 160*230 pillowcase 48*74*1
150x200cm 4pcs Bed sheet 150*200 Bed sheet 200*230 pillowcase 48*74*2
180x220cm 4pcs Bed sheet 180*220 Bed sheet 230*245 pillowcase 48*74*2
200x230cm 4pcs duvet cover 200*230 sheets 230*245 pillowcase 48*74*2
220x240cm 4pcs duvet cover 220*240 sheets 230*245 pillowcase 48*74*2









































| Weight | 1.700 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 20 × 30 in |
| Brand Name | SRH |
| Origin | |
| CN | Jiangsu |
| High-concerned chemical | None |
| Material | 100% Polyester |
| Fabric Count | 30 |
| Craft of Weaving | Not Clothing or Textiles |
| Application Size | 1.5m (5 feet), 1.8m (6 feet), 2.0m (6.6 feet), 2.2m (7 feet) |
| GSM | 100gsm |
| Thread Count | 200TC |
| Style | Modern Style |
| Product application scenarios | Bed |
| Whether printing | Yes |
| is_customized | No |
| Pattern Type | Print, PRINTED |
| Technics | Reactive Printing |
| Quantity | 4 pcs |
| Grade | Qualified |
| Color Fastness (Grade) | National Standards |
| Use | Home |
1 review for Washed Cotton Double Yarn Crepe Striped Quilt Set 3-4 Pillowcase with Sheet Bedding Cover Supplies 200×230 220×240 Skin Friendly
MAECENAS IACULIS
Vestibulum curae torquent diam diam commodo parturient penatibus nunc dui adipiscing convallis bulum parturient suspendisse parturient a.Parturient in parturient scelerisque nibh lectus quam a natoque adipiscing a vestibulum hendrerit et pharetra fames nunc natoque dui.
ADIPISCING CONVALLIS BULUM
- Vestibulum penatibus nunc dui adipiscing convallis bulum parturient suspendisse.
- Abitur parturient praesent lectus quam a natoque adipiscing a vestibulum hendre.
- Diam parturient dictumst parturient scelerisque nibh lectus.
Scelerisque adipiscing bibendum sem vestibulum et in a a a purus lectus faucibus lobortis tincidunt purus lectus nisl class eros.Condimentum a et ullamcorper dictumst mus et tristique elementum nam inceptos hac parturient scelerisque vestibulum amet elit ut volutpat.

I***b –
Very nice sheets, they are very comfortable.
Color: rixi huang tiao Piece Type: set Size: 200x230cm 4pcs