Artificial Flowers UV Resistant Fake Flower Plastic Babysbreath Plants for Garden Porch Window Box Home Decoration Outdoor
Rated 5.00 out of 5 based on 1 customer rating
(1 customer review)
$1.99
SKU:
J5NF86726F5X
Category: Festive & Party Supplies
Description
Note
1. Due to the light and screen difference, the item's color may be slightly different from the pictures. Please understand. Make sure you don't mind before you place an order.
2. Please allow 1-3mm differences due to manual measurement
3.The shipping time during Holiday Season (Christmas, Chinese New Year etc) could be longer than usual time. Please add another 5-10 days as a delay.













Additional information
| Weight | 0.042 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 45 × 10 in |
| Brand Name | NoEn_Null |
| Flower Style | Flower Bouquet |
| Material | Silk |
| High-concerned chemical | None |
| Applications | Anniversary, Birthday, Got Engaged |
| Occasion | Wedding |
| Purpose | Home Decoration |
| Origin | |
| CN | Zhejiang |
| Usage scenarios | Indoor |
| Model Number | Artificial Flowers |
| Classification | Artificial Flowers |
| Type | Gypsophila |
| is_customized | Yes |
| Style | Flower |
| Length | approx34cm |
| Festivals | Christmas day/Valentine’s Day/New Year/ Birthday/ Gifts |
| Applicable scene | Home, garden, wedding decorations and so on |
Reviews (1)
1 review for Artificial Flowers UV Resistant Fake Flower Plastic Babysbreath Plants for Garden Porch Window Box Home Decoration Outdoor
Add a review Cancel reply
Shipping and Delivery
MAECENAS IACULIS
Vestibulum curae torquent diam diam commodo parturient penatibus nunc dui adipiscing convallis bulum parturient suspendisse parturient a.Parturient in parturient scelerisque nibh lectus quam a natoque adipiscing a vestibulum hendrerit et pharetra fames nunc natoque dui.
ADIPISCING CONVALLIS BULUM
- Vestibulum penatibus nunc dui adipiscing convallis bulum parturient suspendisse.
- Abitur parturient praesent lectus quam a natoque adipiscing a vestibulum hendre.
- Diam parturient dictumst parturient scelerisque nibh lectus.
Scelerisque adipiscing bibendum sem vestibulum et in a a a purus lectus faucibus lobortis tincidunt purus lectus nisl class eros.Condimentum a et ullamcorper dictumst mus et tristique elementum nam inceptos hac parturient scelerisque vestibulum amet elit ut volutpat.
Related products
$2.99 – $6.99Price range: $2.99 through $6.99
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
$2.99 – $3.99Price range: $2.99 through $3.99
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
$5.99
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
$2.99
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
$4.99
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
$1.99 – $3.99Price range: $1.99 through $3.99
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
$3.99
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
$1.99 – $2.99Price range: $1.99 through $2.99
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Б***а –
Thank you very much
Color: Fuchsia Size: 1 piece