MINGDIBAO Tech Smart Genuine Leather Bed | Multifunctional Ultimate Beds | Massage Tatami Bed with Projecter | Upholstered Cama
$989.99 – $1,079.99Price range: $989.99 through $1,079.99
MINGDIBAO Luxury King Size Genuine Leather Bed / Tech Smart Bed / Multifunctional Ultimate Beds / Massage Bed with USB,Projecter
it is normally shipped by sea to your port which is close to your address, if you need door to door delivery , please contact me for the exact delivery cost. thanks. contact Andy: jrhawaii@126.com
the color and size can be customized as your request. you can leave messages which color and size you want when you place order.





































| Weight | 211.000 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 111 × 111 × 31 in |
| Brand Name | MINGDIBAO |
| Inflatable | No |
| Origin | |
| CN | Guangdong |
| Installation Method | Assembly |
| Material Of Bedstead | Wood |
| Width(Mattress Size) | 1500mm, 1600mm, 1800mm, 1900mm |
| Appearance | Modern Style |
| Bed Surface Fabric | leather |
| High-concerned chemical | None |
| With Storage Space | Yes |
| Is Customized | Yes |
| Style | Minimalist Modern, Soft Bed |
| Specific Use | Home Bed |
| Material | Genuine leather |
| General Use | Home Furniture |
| Round Bed Size | no |
| Place Of Origin | |
| With Backrest | Yes |
| Type | Bedroom Furniture |
| With Bedstead | Yes |
| Shape | SQUARE |
| Furniture Structure | wooden structure |
| Model Number | 8183B-3 |
| Folded | No |
| feature 1 | multifunctional bed |
| feature 2 | ultimate bed |
| feature 3 | Tech Smart bed |
| feature 4 | Designer Bed |
| feature 5 | Upholstered Bed |
| feature 6 | Bed with Bluetooth Audio |
| feature 7 | Bed with Minikeeper |
| feature 8 | Bed with Laptop Table |
| feature 9 | Bed with bookshelves |
| feature 10 | Bed with dresser boxes |
MAECENAS IACULIS
Vestibulum curae torquent diam diam commodo parturient penatibus nunc dui adipiscing convallis bulum parturient suspendisse parturient a.Parturient in parturient scelerisque nibh lectus quam a natoque adipiscing a vestibulum hendrerit et pharetra fames nunc natoque dui.
ADIPISCING CONVALLIS BULUM
- Vestibulum penatibus nunc dui adipiscing convallis bulum parturient suspendisse.
- Abitur parturient praesent lectus quam a natoque adipiscing a vestibulum hendre.
- Diam parturient dictumst parturient scelerisque nibh lectus.
Scelerisque adipiscing bibendum sem vestibulum et in a a a purus lectus faucibus lobortis tincidunt purus lectus nisl class eros.Condimentum a et ullamcorper dictumst mus et tristique elementum nam inceptos hac parturient scelerisque vestibulum amet elit ut volutpat.

Reviews
There are no reviews yet.