Creative Solid Wood Hemp Rope Bar Stool Cafe Restaurant High Foot Dining Stool Leisure High Foot Chair Home Backrest Chairs
Rated 5.00 out of 5 based on 2 customer ratings
(2 customer reviews)
$224.99
SKU:
84TRE03D59XK
Category: Bar Furniture
Description

















Additional information
| Weight | 5.000 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 in |
| Brand Name | NONE |
| High-concerned chemical | None |
| Origin | |
| Installation Method | self-contained |
| With Handrails | No |
| Type | Bar Furniture |
| Appearance | Modern Style |
| Illuminated | No |
| Style | Minimalist Modern, Minimalist Modern |
| Use | Commercial |
| Folded | No |
| Specific Use | Bar Chair |
| Height Adjustable | No |
| Backrest Height | <=125mm |
| Is Rotatable | No |
| General Use | Commercial Furniture |
Reviews (2)
2 reviews for Creative Solid Wood Hemp Rope Bar Stool Cafe Restaurant High Foot Dining Stool Leisure High Foot Chair Home Backrest Chairs
Add a review Cancel reply
Shipping and Delivery
MAECENAS IACULIS
Vestibulum curae torquent diam diam commodo parturient penatibus nunc dui adipiscing convallis bulum parturient suspendisse parturient a.Parturient in parturient scelerisque nibh lectus quam a natoque adipiscing a vestibulum hendrerit et pharetra fames nunc natoque dui.
ADIPISCING CONVALLIS BULUM
- Vestibulum penatibus nunc dui adipiscing convallis bulum parturient suspendisse.
- Abitur parturient praesent lectus quam a natoque adipiscing a vestibulum hendre.
- Diam parturient dictumst parturient scelerisque nibh lectus.
Scelerisque adipiscing bibendum sem vestibulum et in a a a purus lectus faucibus lobortis tincidunt purus lectus nisl class eros.Condimentum a et ullamcorper dictumst mus et tristique elementum nam inceptos hac parturient scelerisque vestibulum amet elit ut volutpat.
Related products
$55.99
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
$77.99
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
$86.99 – $98.99Price range: $86.99 through $98.99
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
$168.99
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
$129.99 – $297.99Price range: $129.99 through $297.99
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
$151.99 – $153.99Price range: $151.99 through $153.99
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
$42.99 – $44.99Price range: $42.99 through $44.99
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
$199.99 – $217.99Price range: $199.99 through $217.99
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Anonymous –
Exactly as shown in the illustrations.
Well packed
Color: 65cmHIgh-Wood Color
H***n –
Color: 65cmHigh-Walnut