Children’s Single Sofa Bean Bag Mini Chair with Removable Canvas Cover
$88.99 Original price was: $88.99.$78.99Current price is: $78.99.
INS fabric small sofa
Material: canvas + EPP foam particles + PP cotton
Size: 35*35*47cm
Removable and washable
INS reference picture







Real picture















































| Weight | 1.300 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 35 × 47 in |
| Brand Name | NoEn_Null |
| High-concerned chemical | None |
| Origin | |
| Installation Method | self-contained |
| Size | 35*35*47cm |
| Sofa Type | One Seat |
| Inflatable | No |
| Feature 1 | Children sofa |
| Feature 2 | Kids chair |
| Feature 3 | Baby sofa |
| Feature 4 | Day care Center |
MAECENAS IACULIS
Vestibulum curae torquent diam diam commodo parturient penatibus nunc dui adipiscing convallis bulum parturient suspendisse parturient a.Parturient in parturient scelerisque nibh lectus quam a natoque adipiscing a vestibulum hendrerit et pharetra fames nunc natoque dui.
ADIPISCING CONVALLIS BULUM
- Vestibulum penatibus nunc dui adipiscing convallis bulum parturient suspendisse.
- Abitur parturient praesent lectus quam a natoque adipiscing a vestibulum hendre.
- Diam parturient dictumst parturient scelerisque nibh lectus.
Scelerisque adipiscing bibendum sem vestibulum et in a a a purus lectus faucibus lobortis tincidunt purus lectus nisl class eros.Condimentum a et ullamcorper dictumst mus et tristique elementum nam inceptos hac parturient scelerisque vestibulum amet elit ut volutpat.

Reviews
There are no reviews yet.