Comfy Toddler Folding 2-in-1 Soft Couch Glow in the Dark Chair for Kids
$63.99 Original price was: $63.99.$53.99Current price is: $53.99.
|
2 in 1 Kids Sofa Chair Comfy Toddler Chair Folding Out Glow in The Dark Extra Soft Open Couch 2-in-1 Toddler Soft Couch Fold Out
Features: Specification:
Note:
1 x Toddler Chair
|






| Weight | 2.367 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 37 × 20 × 19 in |
| Brand Name | NONE |
| High-concerned chemical | None |
| Frame Material | None |
| Origin | |
| Installation Method | self-contained |
| Size | 58 cm |
| Sofa Type | One Seat |
| Inflatable | No |
| Filling | Sponge |
| Model Number | Toddler Chair |
1 review for Comfy Toddler Folding 2-in-1 Soft Couch Glow in the Dark Chair for Kids
MAECENAS IACULIS
Vestibulum curae torquent diam diam commodo parturient penatibus nunc dui adipiscing convallis bulum parturient suspendisse parturient a.Parturient in parturient scelerisque nibh lectus quam a natoque adipiscing a vestibulum hendrerit et pharetra fames nunc natoque dui.
ADIPISCING CONVALLIS BULUM
- Vestibulum penatibus nunc dui adipiscing convallis bulum parturient suspendisse.
- Abitur parturient praesent lectus quam a natoque adipiscing a vestibulum hendre.
- Diam parturient dictumst parturient scelerisque nibh lectus.
Scelerisque adipiscing bibendum sem vestibulum et in a a a purus lectus faucibus lobortis tincidunt purus lectus nisl class eros.Condimentum a et ullamcorper dictumst mus et tristique elementum nam inceptos hac parturient scelerisque vestibulum amet elit ut volutpat.

Anonymous –
My son loves his chair. He’s already wrapped up in his blanket using it. He is so excited to see it glow tonight, i tested it with a black light & it glows very well!
Color: Gray Stars Ships From: United States