Nordic Style Solid Wood Bedside Table with Faux Leather and Wireless Charging, 3 Drawers
$83.99 – $107.99Price range: $83.99 through $107.99
Intelligent Wooden Bedside Table
material: faux leather+solid wood+tempering glass
size: 30*40*59cm (for other size and color, please contact us)
functions:
no function: with white sintered stone top
function 1: 3 color LED light+USB+wireless charging
function 2: 3 color LED light+USB+wireless charging+Bluetooth speaker
function 3: 3 color LED light+USB+wireless charging+fingerprints lock
function 4: 3 color LED light+USB+wireless charging+Bluetooth speaker+fingerprints lock






























| Weight | 13.000 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 45 × 40 in |
| Brand Name | NONE |
| Frame Material | Wood |
| Appearance | Modern Morocco |
| Origin | |
| High-concerned chemical | None |
| With Rollers | No |
| Style | Minimalist Modern |
| Height | 59cm |
| Pattern Type | solid |
| Is Customized | No |
| Drawer Number | 3 |
| Specific Use | Nightstand |
| Type | Bedroom Furniture |
| Installation Method | self-contained |
| General Use | Home Furniture |
| Material | Wooden |
| Wood Style | Solid Wood |
| Wood Type | Pine |
| Place Of Origin |
13 reviews for Nordic Style Solid Wood Bedside Table with Faux Leather and Wireless Charging, 3 Drawers
MAECENAS IACULIS
Vestibulum curae torquent diam diam commodo parturient penatibus nunc dui adipiscing convallis bulum parturient suspendisse parturient a.Parturient in parturient scelerisque nibh lectus quam a natoque adipiscing a vestibulum hendrerit et pharetra fames nunc natoque dui.
ADIPISCING CONVALLIS BULUM
- Vestibulum penatibus nunc dui adipiscing convallis bulum parturient suspendisse.
- Abitur parturient praesent lectus quam a natoque adipiscing a vestibulum hendre.
- Diam parturient dictumst parturient scelerisque nibh lectus.
Scelerisque adipiscing bibendum sem vestibulum et in a a a purus lectus faucibus lobortis tincidunt purus lectus nisl class eros.Condimentum a et ullamcorper dictumst mus et tristique elementum nam inceptos hac parturient scelerisque vestibulum amet elit ut volutpat.

v***n –
Excellent service! God bless you!
Color: beige Size: FUNCTION 2
Anonymous –
This elegant nightstand has a white lacquer finish with gold handles and legs, which gives it a luxurious appearance.
The top surface appears to have a built-in wireless charging pad for smartphones, and there’s a cup of coffee on it — convenient for mornings in bed!
Color: beige Size: FUNCTION 4
K***y –
This elegant nightstand has a white lacquer finish with gold handles and legs, which gives it a luxurious appearance.
The top surface appears to have a built-in wireless charging pad for smartphones, and there’s a cup of coffee on it — convenient for mornings in bed!
Color: Beige Size: NO FUNCTION
Anonymous –
Color: Light Khaki Size: FUNCTION 1
Anonymous –
Color: DARK GRAY Size: NO FUNCTION
Anonymous –
Color: DARK GRAY Size: FUNCTION 1
Anonymous –
Color: Khaki Size: NO FUNCTION
a***r –
The table has the perfect size to fit next to my bed which had a narrow space. Looks beautiful. Easy to assemble.
Color: Light Khaki Size: FUNCTION 2
Anonymous –
Color: dark khaki Size: FUNCTION 1
Anonymous –
I recommend it.
Color: Light Khaki Size: FUNCTION 3
s***g –
Color: DARK GRAY Size: FUNCTION 1
N***e –
Color: DARK GRAY Size: FUNCTION 4
Anonymous –
Absolutely amazing! I’m positively surprised with a very high quality! Beautiful and solid. Everything works perfectly. I only still have to install the legs 😉
Very happy 😊
Color: DARK GRAY Size: FUNCTION 1