Home Living Room Sofa Side Cabinet, Creative Round Solid Wood Bedside Table, New Simple Modern Small Bedroom Storage Cabinet
Rated 4.80 out of 5 based on 5 customer ratings
(5 customer reviews)
$232.99
SKU:
6WQL5LYIN31Y
Category: Home Furniture
Description




































Additional information
| Weight | 14.000 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 52 × 54 × 61 in |
| Brand Name | NONE |
| Frame Material | Wood |
| Appearance | Modern Morocco |
| Origin | |
| High-concerned chemical | None |
| With Rollers | No |
| Style | Minimalist Modern |
| Drawer Number | 2 |
| Specific Use | Nightstand |
| Type | Bedroom Furniture |
| Installation Method | self-contained |
| General Use | Home Furniture |
| Material | Wooden |
| Wood Style | Solid Wood |
| Wood Type | Pine |
| Size | 40cm X 40cm X 50cm |
Reviews (5)
5 reviews for Home Living Room Sofa Side Cabinet, Creative Round Solid Wood Bedside Table, New Simple Modern Small Bedroom Storage Cabinet
Add a review Cancel reply
Shipping and Delivery
MAECENAS IACULIS
Vestibulum curae torquent diam diam commodo parturient penatibus nunc dui adipiscing convallis bulum parturient suspendisse parturient a.Parturient in parturient scelerisque nibh lectus quam a natoque adipiscing a vestibulum hendrerit et pharetra fames nunc natoque dui.
ADIPISCING CONVALLIS BULUM
- Vestibulum penatibus nunc dui adipiscing convallis bulum parturient suspendisse.
- Abitur parturient praesent lectus quam a natoque adipiscing a vestibulum hendre.
- Diam parturient dictumst parturient scelerisque nibh lectus.
Scelerisque adipiscing bibendum sem vestibulum et in a a a purus lectus faucibus lobortis tincidunt purus lectus nisl class eros.Condimentum a et ullamcorper dictumst mus et tristique elementum nam inceptos hac parturient scelerisque vestibulum amet elit ut volutpat.
Related products
$148.99 – $192.99Price range: $148.99 through $192.99
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
$223.99 – $363.99Price range: $223.99 through $363.99
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
$74.99 – $188.99Price range: $74.99 through $188.99
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
$110.99 – $135.99Price range: $110.99 through $135.99
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
$50.99 – $78.99Price range: $50.99 through $78.99
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
$92.99 – $126.99Price range: $92.99 through $126.99
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
$150.99 – $231.99Price range: $150.99 through $231.99
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page

Anonymous –
Perfect
Color: Twilight Orange
Е***а –
excellent bedside table, well packaged
Color: Haze Blue
Anonymous –
Everything is great, beautiful cabinets.
Color: Off White
Е***я –
The cabinet is exactly as stated in the description, it is fully covered with artificial leather, although it seemed to be made of MDF.
Color: Dark Gray
a***r –
The bedside table is beautiful and of high quality. It came very well packaged. The problem was the delivery delay and the poor communication from the customs services.
Color: Avocado