47.3IN High Glossy LED Coffee Table,Modern Center Table with 2 Storage Drawers for Living Room
$191.99
About this item:
【Modern Coffee Table】: The LED High Glossy Coffee Table.Modern Coffee Table can match any style of room decoration, and is very suitable for farmhouses, living rooms, bedrooms and offices.
【Large Storage Space】: 47.25*20*16.54IN/120*50*42cm (L*W*H).offers additional storage space to store daily stuffs for easy access, keep your living room neatly organized.makes it the choice for modern homes.
【Smart APP RGB LED System】: The LED light controls through the APP of the mobile phone, and you can directly connect to the RGB LED lighting system through the mobile phone, and turn on/off the light and change the light color through the mobile phone at any time.and decorating your home colorful and beautiful.
【High Glossy Coffee Table】: The glossy Coffee Table has full high-gloss visible on the whole surface, it is relatively high-end. Made of UV high glossy coated P2 MDF, using a smooth paint process, while ensuring firmness and permeability, it is very beautiful and practical.which not only can better decorate your living room but also is waterproof, scratch-resistant, and easy to wipe.
【Easy Assembly and Customer Service】:We provide installation instructions and Videos for the led tv stand, and all screws and parts are numbered. Check all the accessories laying flat on the floor before assembly, then follow the instructions for quick assembly.
Package includes:
1*LED Coffee Table










| Weight | 33.0 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 120 × 50 × 40 in |
| Brand Name | QiaoShiRen |
| Origin | |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | DJ0599 |
| Folded | No |
| Size | 120*50*40 cm |
| Finishes Material | No |
| Installation Method | Assembly |
| Material | Wood |
| Applicable Number | 2 |
| Shape | Rectangle |
| Appearance | Modern Style |
| Style | Minimalist Modern |
| Use | Home |
1 review for 47.3IN High Glossy LED Coffee Table,Modern Center Table with 2 Storage Drawers for Living Room
MAECENAS IACULIS
Vestibulum curae torquent diam diam commodo parturient penatibus nunc dui adipiscing convallis bulum parturient suspendisse parturient a.Parturient in parturient scelerisque nibh lectus quam a natoque adipiscing a vestibulum hendrerit et pharetra fames nunc natoque dui.
ADIPISCING CONVALLIS BULUM
- Vestibulum penatibus nunc dui adipiscing convallis bulum parturient suspendisse.
- Abitur parturient praesent lectus quam a natoque adipiscing a vestibulum hendre.
- Diam parturient dictumst parturient scelerisque nibh lectus.
Scelerisque adipiscing bibendum sem vestibulum et in a a a purus lectus faucibus lobortis tincidunt purus lectus nisl class eros.Condimentum a et ullamcorper dictumst mus et tristique elementum nam inceptos hac parturient scelerisque vestibulum amet elit ut volutpat.

E***i –
Color: White Ships From: United States