Lift Foldable Laptop Table for Bed Stand Lap Lazy Learning Desk Student Computer Desk for Working Read with Radiator Drawer
Rated 4.94 out of 5 based on 16 customer ratings
(16 customer reviews)
$11.99 – $19.99Price range: $11.99 through $19.99
SKU:
VKN2V9DK905H
Category: Office Furniture
Description
Note:
Please allow 1-3cm error due to manual measurement.
Color may be slightly different since different monitor. Thanks!






































Additional information
| Weight | 3.100 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 62 × 36 × 8 in |
| Brand Name | NONE |
| High-concerned chemical | None |
| whether electrical | No |
| Weight | 2kg |
| Shape | Rectangular |
| Installation Method | self-contained |
| Frame Material | Plastic |
| Origin | |
| With Rollers | No |
| Style | Laptop Desk |
| Type | School Furniture |
| Model Number | CZ-0001 |
| Specific Use | Computer Desk |
| General Use | Commercial Furniture |
| Folded | Yes |
Reviews (16)
16 reviews for Lift Foldable Laptop Table for Bed Stand Lap Lazy Learning Desk Student Computer Desk for Working Read with Radiator Drawer
Add a review Cancel reply
Shipping and Delivery
MAECENAS IACULIS
Vestibulum curae torquent diam diam commodo parturient penatibus nunc dui adipiscing convallis bulum parturient suspendisse parturient a.Parturient in parturient scelerisque nibh lectus quam a natoque adipiscing a vestibulum hendrerit et pharetra fames nunc natoque dui.
ADIPISCING CONVALLIS BULUM
- Vestibulum penatibus nunc dui adipiscing convallis bulum parturient suspendisse.
- Abitur parturient praesent lectus quam a natoque adipiscing a vestibulum hendre.
- Diam parturient dictumst parturient scelerisque nibh lectus.
Scelerisque adipiscing bibendum sem vestibulum et in a a a purus lectus faucibus lobortis tincidunt purus lectus nisl class eros.Condimentum a et ullamcorper dictumst mus et tristique elementum nam inceptos hac parturient scelerisque vestibulum amet elit ut volutpat.
Related products
$28.99 – $33.99Price range: $28.99 through $33.99
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
$14.99 – $15.99Price range: $14.99 through $15.99
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
$190.99 – $247.99Price range: $190.99 through $247.99
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
$44.99
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
$52.99 – $59.99Price range: $52.99 through $59.99
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
$151.99
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
$138.99
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page

g***r –
Color: grey-B
e***r –
Great product
Color: white-C
R***R –
Color: wood color-A
R***a –
Very good gadget. I recommend aaa+++
Color: black-D
Y***a –
Color: black-A
l***l –
Color: wood color-C
n***n –
Color: grey-C
a***a –
Color: grey-D
Anonymous –
Color: black-D
Anonymous –
Excellent product
Color: grey-D
W***h –
I recommend it, good good.
Color: grey-A
Anonymous –
Color: grey-C
C***r –
Not stable but practical
Color: white-C
J***m –
Isn’t really stable but work fine and practical for this price. Thumbs up for deliver early.
Color: black-D
M***r –
Thanks for the item and the fast shipping
Color: white-B
К***а –
Color: grey-C