Simple Double-Layer Small Office Desk Adjustable Height Side Mobile Workbenchmobile Laptop Computer Standing Bedside Home Desk
$40.99
In stock
|
Adjustable Bedside Laptop Desk Multi-Layer Storage Height Adjustable Bedside Table Height Adjustable Laptop Desk for Home Office
Features: Specification:
Note:
1 x Height Adjustable Computer Desk
|













| Weight | 5.750 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 66 × 45 × 8 in |
| Brand Name | NONE |
| High-concerned chemical | None |
| Shape | Rectangular |
| Installation Method | Assembly |
| Origin | |
| With Rollers | Yes |
| Place Of Origin | |
| Material | Wooden |
| With Storage | Yes |
| With Keyboard Shelf | No |
| With Cabinet | No |
| Is Adjusted | Yes |
| Model Number | Height Adjustable Computer Desk |
| Specific Use | Computer Desk |
| Style | Laptop Desk |
| Size | 82 cm |
| Scene | Dorm Bedroom Study Room Office |
| Folded | Yes |
| Choice | yes |
8 reviews for Simple Double-Layer Small Office Desk Adjustable Height Side Mobile Workbenchmobile Laptop Computer Standing Bedside Home Desk
MAECENAS IACULIS
Vestibulum curae torquent diam diam commodo parturient penatibus nunc dui adipiscing convallis bulum parturient suspendisse parturient a.Parturient in parturient scelerisque nibh lectus quam a natoque adipiscing a vestibulum hendrerit et pharetra fames nunc natoque dui.
ADIPISCING CONVALLIS BULUM
- Vestibulum penatibus nunc dui adipiscing convallis bulum parturient suspendisse.
- Abitur parturient praesent lectus quam a natoque adipiscing a vestibulum hendre.
- Diam parturient dictumst parturient scelerisque nibh lectus.
Scelerisque adipiscing bibendum sem vestibulum et in a a a purus lectus faucibus lobortis tincidunt purus lectus nisl class eros.Condimentum a et ullamcorper dictumst mus et tristique elementum nam inceptos hac parturient scelerisque vestibulum amet elit ut volutpat.



Anonymous –
Color: White
q***q –
Color: White
Anonymous –
Color: White
Anonymous –
A little smaller than expected but still usable.
Color: White
Anonymous –
The panel size doesn’t quite fit.
Color: White
Anonymous –
Great, I will use it often.
Color: White
e***e –
Color: White
Anonymous –
It’s not bad to write directly.
Color: White