Smart Air Fryer Electric 4.5L Oil-Free with Visual Window and 360° Convection
$72.99 Original price was: $72.99.$62.99Current price is: $62.99.
SKU:
22CB115ZKH95
Category: Kitchen Appliances
Description













Additional information
| Weight | 5.180 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 30 × 20 in |
| Brand Name | crank mocha |
| CRANK MOCHA Model | jd888 |
| High-concerned chemical | None |
| Origin | |
| Voltage | 220-240V |
| Certification | RoHS |
| Capacity | 4.5L |
| Housing Material | Porcelain |
| Wattage | 1300W |
| Function: | Non-Stick Cooking Surface |
| Function 1 | Oil free Health Fryer Cooker |
| Style: | Air Fryer |
| Warranty: | 2 years |
Reviews (0)
Be the first to review “Smart Air Fryer Electric 4.5L Oil-Free with Visual Window and 360° Convection” Cancel reply
Shipping and Delivery
MAECENAS IACULIS
Vestibulum curae torquent diam diam commodo parturient penatibus nunc dui adipiscing convallis bulum parturient suspendisse parturient a.Parturient in parturient scelerisque nibh lectus quam a natoque adipiscing a vestibulum hendrerit et pharetra fames nunc natoque dui.
ADIPISCING CONVALLIS BULUM
- Vestibulum penatibus nunc dui adipiscing convallis bulum parturient suspendisse.
- Abitur parturient praesent lectus quam a natoque adipiscing a vestibulum hendre.
- Diam parturient dictumst parturient scelerisque nibh lectus.
Scelerisque adipiscing bibendum sem vestibulum et in a a a purus lectus faucibus lobortis tincidunt purus lectus nisl class eros.Condimentum a et ullamcorper dictumst mus et tristique elementum nam inceptos hac parturient scelerisque vestibulum amet elit ut volutpat.
Related products
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
$121.99 – $128.99Price range: $121.99 through $128.99
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Reviews
There are no reviews yet.