Air Fryer Oven 7L with Touchscreen and 8 Cooking Programs, Nonstick Basket
$98.99 Original price was: $98.99.$88.99Current price is: $88.99.
In stock

CROWNFUL Air Fryer 7L Touch-screen Display Air Fryer Oven with 8 Cooking Programs Oilless Electric Cooker and Nonstick Basket
SPECIFICATIONS
Machine type: AF-E6007
Power Supply: 220~240V 50/60Hz
Temperature Range: 80-200°C
Capacity: 7L
Rated power: 1500W
Product Weight: 4.62kg/10.2lb
Product Size: 31.5*30*28.2cm/12.4*11.8*11.1inches















| Weight | 5.5 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 36 × 34 × 31 in |
| Brand Name | Crownful |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Origin | |
| Model Number | B01-AF08-BKUS |
| Certification | CE |
| Capacity | 8L |
| Wattage | 1500W |
1 review for Air Fryer Oven 7L with Touchscreen and 8 Cooking Programs, Nonstick Basket
MAECENAS IACULIS
Vestibulum curae torquent diam diam commodo parturient penatibus nunc dui adipiscing convallis bulum parturient suspendisse parturient a.Parturient in parturient scelerisque nibh lectus quam a natoque adipiscing a vestibulum hendrerit et pharetra fames nunc natoque dui.
ADIPISCING CONVALLIS BULUM
- Vestibulum penatibus nunc dui adipiscing convallis bulum parturient suspendisse.
- Abitur parturient praesent lectus quam a natoque adipiscing a vestibulum hendre.
- Diam parturient dictumst parturient scelerisque nibh lectus.
Scelerisque adipiscing bibendum sem vestibulum et in a a a purus lectus faucibus lobortis tincidunt purus lectus nisl class eros.Condimentum a et ullamcorper dictumst mus et tristique elementum nam inceptos hac parturient scelerisque vestibulum amet elit ut volutpat.

g***g –
Very good! My mom is happy for this to be in her home.
Color: black Ships From: United States Plug Type: US