Vintage Fashion Shell Round Sunglasses Women Men 2024 Brand Design Retro Rivet Yellow Blue Lens Square Sun Glasses Female UV400
Rated 4.89 out of 5 based on 19 customer ratings
(19 customer reviews)
$2.99 – $3.99Price range: $2.99 through $3.99
SKU:
7IIGY4KGC05C
Category: Eyewear & Accessories
Description





















































































Additional information
| Weight | 0.036 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 17 × 7 × 5 in |
| Brand Name | RPXBGUCKARHG |
| Origin | |
| Applicable Scenarios | Casual |
| Professional Type | Basic Sunglasses |
| Gender | Women |
| Style type | Circular |
| Model Number | 2024 |
| Item Type | EYEWEAR |
| Product Type | Fashion Sunglasses |
| Department Name | Adult |
| Frame Material | Polycarbonate |
| Element type | Trendy and Fashionable |
| High-concerned chemical | None |
| Lenses Material | Polycarbonate |
| Lenses Optical Attribute | MIRROR, UV400 |
| Lens Height | 38mm |
| Lens Width | 45mm |
| Eyewear Type | Sunglasses |
| style | Punk, personality, hand-painted, street style |
| Choice | yes |
| semi_Choice | yes |
Reviews (19)
19 reviews for Vintage Fashion Shell Round Sunglasses Women Men 2024 Brand Design Retro Rivet Yellow Blue Lens Square Sun Glasses Female UV400
Add a review Cancel reply
Shipping and Delivery
MAECENAS IACULIS
Vestibulum curae torquent diam diam commodo parturient penatibus nunc dui adipiscing convallis bulum parturient suspendisse parturient a.Parturient in parturient scelerisque nibh lectus quam a natoque adipiscing a vestibulum hendrerit et pharetra fames nunc natoque dui.
ADIPISCING CONVALLIS BULUM
- Vestibulum penatibus nunc dui adipiscing convallis bulum parturient suspendisse.
- Abitur parturient praesent lectus quam a natoque adipiscing a vestibulum hendre.
- Diam parturient dictumst parturient scelerisque nibh lectus.
Scelerisque adipiscing bibendum sem vestibulum et in a a a purus lectus faucibus lobortis tincidunt purus lectus nisl class eros.Condimentum a et ullamcorper dictumst mus et tristique elementum nam inceptos hac parturient scelerisque vestibulum amet elit ut volutpat.
Related products
$3.99 – $4.99Price range: $3.99 through $4.99
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
$2.99 – $4.99Price range: $2.99 through $4.99
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
$20.99 – $21.99Price range: $20.99 through $21.99
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
$2.99 – $4.99Price range: $2.99 through $4.99
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
$2.99 – $16.99Price range: $2.99 through $16.99
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
$1.99 – $3.99Price range: $1.99 through $3.99
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
$2.99
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
$3.99
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page

a***r –
Good sturdy hinge. Satisfied with product.
Lenses Color: c18
K***e –
Cool glasses
Lenses Color: c11
c***a –
comfortable and useful
Lenses Color: c15
Anonymous –
Lenses Color: c1
Anonymous –
Honestly impressed with how nice these are for the price
Lenses Color: c14
O***D –
Good quality ,
Lenses Color: c3
O***D –
I recommend , the quality is better than many other sunglasses
Lenses Color: c2
Anonymous –
Beauty
Lenses Color: c4
J***n –
Jsjsjsjsjsjsdyfhcucucucuvuvuguvuvuguvuvuvuvuvuguguguguguvuvuvuvuvuvuvuhuhuhugivibibihihivihihihihihihihihihibibibibivivivibibibib
Lenses Color: c4
d***I –
Very beautiful, perfect size
Lenses Color: c14
l***r –
Super
Lenses Color: c11
D***c –
Lenses Color: c18
J***d –
Lenses Color: c19
h***r –
They’re good. Dont trust it for uv protection, don’t wear it in strong sun as your eyes can get damaged. But for fashion it’s ok.
Lenses Color: c14
Anonymous –
Lenses Color: c9
V***i –
Lenses Color: c17
J***i –
Lenses Color: c2
Anonymous –
Very pretty. They look great.
Lenses Color: c21
m***A –
Lenses Color: c6