50/100Pcs Hair Bands for Children Colorful Nylon Scrunchie Hair Ties Rubber Band Kids Elastic Hair Leagues Girl Hair Accessories
Rated 4.93 out of 5 based on 14 customer ratings
(14 customer reviews)
$1.99
SKU:
NDF6NCC7E2UX
Category: New Headwear
Description
50/100pcs Kids Elastic Hair Band Girls Colorful Scrunchie Hair Bands For Children Ponytail Holder Headband Baby Hair Accessories 























hair bands,lastic bands for girls,hair elastics,little elastic hair girls,hair bands for children,girls Hair accessories,rubber bands for girls,girl hair elastics,Hair elastics for girls
























Additional information
| Weight | 0.030 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 14 × 10 × 3 in |
| Brand Name | LISM |
| Material | Nylon |
| Origin | |
| CN | Zhejiang |
| Gender | Girls |
| Department Name | Children |
| Type | Elastic Hair Bands |
| Applicable Scene | CASUAL |
| Model Number | C055 |
| High-concerned chemical | None |
| Style | Fashion |
| Applicable Season | Four Seasons |
| Release Date | Spring2022 |
| Item Type | headwear |
| Feature | Decorate |
| Place Of Origin | (mainland) |
| Pattern Type | Solid |
| for people | Elastic bands for girls |
| Specification | 2cm hair bands |
| Choice | yes |
| semi_Choice | yes |
Reviews (14)
14 reviews for 50/100Pcs Hair Bands for Children Colorful Nylon Scrunchie Hair Ties Rubber Band Kids Elastic Hair Leagues Girl Hair Accessories
Add a review Cancel reply
Shipping and Delivery
MAECENAS IACULIS
Vestibulum curae torquent diam diam commodo parturient penatibus nunc dui adipiscing convallis bulum parturient suspendisse parturient a.Parturient in parturient scelerisque nibh lectus quam a natoque adipiscing a vestibulum hendrerit et pharetra fames nunc natoque dui.
ADIPISCING CONVALLIS BULUM
- Vestibulum penatibus nunc dui adipiscing convallis bulum parturient suspendisse.
- Abitur parturient praesent lectus quam a natoque adipiscing a vestibulum hendre.
- Diam parturient dictumst parturient scelerisque nibh lectus.
Scelerisque adipiscing bibendum sem vestibulum et in a a a purus lectus faucibus lobortis tincidunt purus lectus nisl class eros.Condimentum a et ullamcorper dictumst mus et tristique elementum nam inceptos hac parturient scelerisque vestibulum amet elit ut volutpat.
Related products
$1.99 – $4.99Price range: $1.99 through $4.99
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
$1.99
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
$1.99 – $2.99Price range: $1.99 through $2.99
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
$3.99 – $23.99Price range: $3.99 through $23.99
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
$1.99 – $2.99Price range: $1.99 through $2.99
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
$2.99 – $6.99Price range: $2.99 through $6.99
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page

8***r –
I purchased these for my daughter. I like them. They come in a little reusable bad that zips. I will be purchasing again
Color: style16 Size: 100pcs
A***a –
They are very cute and of good quality, just smaller than I thought but I still recommend them.
Color: style26 Size: 100pcs
A***r –
These are for babies they work really well
Color: style5 Size: 100pcs
P***r –
Great product thank you very
Color: style11 Size: 50pcs
Y***e –
It is very good and came in a very cute bag. Worth it
Color: style5 Size: 50pcs
m***r –
They really tie love the color for my bby
Color: style26 Size: 50pcs
Anonymous –
I rlly needed these they match my hair color perfectly
Color: style17 Size: 100pcs
S***t –
Love these in my hair
Color: style25 Size: 50pcs
Anonymous –
Love these always great!
Color: style21 Size: 50pcs
Anonymous –
Good stretch and quality
Color: style27 Size: 100pcs
J***e –
Small bands for my 3 yo daughter. Love it. My second order.
Color: style21 Size: 100pcs
m***r –
The hair bands are very small, they work well for someone with very thin hair. No issues so far.
Color: style5 Size: 100pcs
m***i –
Exactly what I ordered
Color: style23 Size: 50pcs
i***A –
The elastic bands are normal. They are smaller in diameter than I expected, but then I read that they are for children😅 but they hold my thick hair in place just fine with two wraps.)
Color: style17 Size: 50pcs