Winter Gloves for Kids 6-10 Years Old Boys and Girls, 1 Pair
Rated 5.00 out of 5 based on 18 customer ratings
(18 customer reviews)
$21.99 Original price was: $21.99.$11.99Current price is: $11.99.
SKU:
AQUJGMUY9PU7
Category: Kids Accessories
Description
Suitable age: For 6-10 years old
Packet:1 Pair kids gloves













Additional information
| Weight | 0.030 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 14 × 3 in |
| Department Name | baby |
| Brand Name | NONE |
| Item Type | Gloves & Mittens |
| Pattern Type | Solid |
| Model Number | E-026 |
| Material | Acrylic, Elastane |
| High-concerned chemical | None |
| Age Range | 4-6Y |
| Gloves Size | 15cm |
| CN | Zhejiang |
| Origin | |
| Gender | Unisex |
| Choice | yes |
| semi_Choice | yes |
Reviews (18)
18 reviews for Winter Gloves for Kids 6-10 Years Old Boys and Girls, 1 Pair
Add a review Cancel reply
Shipping and Delivery
MAECENAS IACULIS
Vestibulum curae torquent diam diam commodo parturient penatibus nunc dui adipiscing convallis bulum parturient suspendisse parturient a.Parturient in parturient scelerisque nibh lectus quam a natoque adipiscing a vestibulum hendrerit et pharetra fames nunc natoque dui.
ADIPISCING CONVALLIS BULUM
- Vestibulum penatibus nunc dui adipiscing convallis bulum parturient suspendisse.
- Abitur parturient praesent lectus quam a natoque adipiscing a vestibulum hendre.
- Diam parturient dictumst parturient scelerisque nibh lectus.
Scelerisque adipiscing bibendum sem vestibulum et in a a a purus lectus faucibus lobortis tincidunt purus lectus nisl class eros.Condimentum a et ullamcorper dictumst mus et tristique elementum nam inceptos hac parturient scelerisque vestibulum amet elit ut volutpat.
Related products
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
$12.99 – $14.99Price range: $12.99 through $14.99
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page

S***a –
Impeccable 👌
Color: GRAY
0***x –
Well made and material is soft to the touch. Arrived before the promised time. Item is exactly as pictured and described by the seller. Well packaged. Will definitely buy more items from this seller.
Color: WHITE
C***n –
Color: black
C***n –
Color: WHITE
C***n –
Color: Rose red
Anonymous –
Fitts perfect for my 2 year old as well as my 5 year old.
Color: Dark Red
Anonymous –
Fitts perfect for my 2 year old as well as my 5 year old.
Color: black
Anonymous –
Fitts perfect for my 2 year old as well as my 5 year old.
Color: Rose red
Anonymous –
Fitts perfect for my 2 year old as well as my 5 year old.
Color: Red
Anonymous –
Fitts perfect for my 2 year old as well as my 5 year old.
Color: Blue
A***o –
Color: Rose red
J***s –
Good size for kids.
Color: Orange
J***s –
Good size for kids.
Color: Blue
Anonymous –
Color: Blue
j***r –
very good
Color: Yellow
j***r –
Estupendos
Color: Red
Anonymous –
Color: Blue
A***n –
Color: black