1202 Portable Wireless Bluetooth Speaker – Heavy Bass High Volume Subwoofer for Outdoor & Household Use
Rated 4.88 out of 5 based on 16 customer ratings
(17 customer reviews)
$6.99
In stock
SKU:
PCCSA2SLJEXG
Category: Portable Audio & Video
Description






Additional information
| Weight | 0.160 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 8 × 8 in |
| Brand Name | AEVYVKV |
| Power Source | USB, Battery |
| Inbox adaptor | No |
| Cabinet Material | Plastic |
| Audio Crossover | Full-Range |
| Waterproof | No |
| Communication | Induction |
| Speaker Type | Portable |
| Channels | 2 (2.0) |
| Support APP | No |
| Battery | No |
| Category | Speakers |
| Use | Home |
| Origin | |
| Sound Mode | Stereo Sound Mode |
| Voice Control | No |
| Number of Loudspeaker Enclosure | 1 |
| Input Power(W) | <25 W |
| High-concerned chemical | None |
| Input/Output | Coaxial |
| Intelligent Personal Assistant | M |
| Material | Plastic |
| Choice | yes |
Reviews (17)
17 reviews for 1202 Portable Wireless Bluetooth Speaker – Heavy Bass High Volume Subwoofer for Outdoor & Household Use
Add a review Cancel reply
Shipping and Delivery
MAECENAS IACULIS
Vestibulum curae torquent diam diam commodo parturient penatibus nunc dui adipiscing convallis bulum parturient suspendisse parturient a.Parturient in parturient scelerisque nibh lectus quam a natoque adipiscing a vestibulum hendrerit et pharetra fames nunc natoque dui.
ADIPISCING CONVALLIS BULUM
- Vestibulum penatibus nunc dui adipiscing convallis bulum parturient suspendisse.
- Abitur parturient praesent lectus quam a natoque adipiscing a vestibulum hendre.
- Diam parturient dictumst parturient scelerisque nibh lectus.
Scelerisque adipiscing bibendum sem vestibulum et in a a a purus lectus faucibus lobortis tincidunt purus lectus nisl class eros.Condimentum a et ullamcorper dictumst mus et tristique elementum nam inceptos hac parturient scelerisque vestibulum amet elit ut volutpat.
Related products
$45.99 – $46.99Price range: $45.99 through $46.99
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
$23.99 – $25.99Price range: $23.99 through $25.99
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page

S***n –
Works great also sounds alsome
Color: S12 Black
Anonymous –
It sounds great. Now i can hear whatever i’m listening to without getting up close. Thanks a lot!! !
Color: black
2***r –
Amazing sound
Color: S12 Black
a***r –
Good product
Color: black
A***o –
The case is made of good material, and it has excellent sound when playing.
Color: black
Anonymous –
Nice product, will diffently buy again.
Color: S12 Black
l***r –
Not bad speaker
Color: S12 Black
B***r –
Speaker sounds ok l would’ve liked it to have been a little bit bigger than it is and have more bass in the sound
Color: S12 Black
M*** –
This little speaker jams i love it
Color: S12 Black
F***A –
The speaker has already been tested and works perfectly. Great cost-benefit ratio.
Color: XW01-L
L***g –
Very good, no connection issues, quality sound. You can take it anywhere and the LEDs are very cool with various modes.
Color: XW01-L
A***l –
The little speaker is surprising because its volume is high and it arrived even before the expected date.
Color: XW01-L
1***r –
It arrived quickly. As for quality, it’s very plastic, but it sounds better than I expected for the price. It weighs nothing, the colors change even to the rhythm of the music. For that price, you can’t expect the best volume or the best sound quality, but it’s perfect for what it costs. I’m glad I bought it.
Color: black
D***n –
The bass is average, i love the lights, its an good product. Thanks to the seller
Color: XW01-L
P***o –
Cute n small
Color: S12 Black
L***n –
Five stars ⭐️ ⭐️ ⭐️ ⭐️ ⭐️ : very satisfied with the experience.
Color: black
Anonymous –
Loved it
Color: black