Wireless Bluetooth speaker, mini design with multiple functions as a clock, outdoor version subwoofer is powerful
Rated 4.93 out of 5 based on 14 customer ratings
(14 customer reviews)
$7.99
SKU:
U415X2RT3EKK
Category: Portable Audio & Video
Description











Additional information
| Weight | 0.179 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 6 × 3 in |
| Brand Name | T-WOLF |
| Power Source | Battery, Battery, USB |
| Inbox adaptor | No |
| Cabinet Material | Plastic |
| Audio Crossover | Full-Range |
| Waterproof | No |
| Communication | Induction |
| Speaker Type | Portable |
| Channels | 1 |
| Support APP | Yes |
| Battery | Yes |
| Category | Speakers |
| Use | Home |
| Origin | |
| Sound Mode | Stereo Sound Mode |
| Voice Control | No |
| Number of Loudspeaker Enclosure | 1 |
| Input Power(W) | <25 W |
| High-concerned chemical | None |
| Input/Output | USB |
| Intelligent Personal Assistant | None |
| Choice | yes |
Reviews (14)
14 reviews for Wireless Bluetooth speaker, mini design with multiple functions as a clock, outdoor version subwoofer is powerful
Add a review Cancel reply
Shipping and Delivery
MAECENAS IACULIS
Vestibulum curae torquent diam diam commodo parturient penatibus nunc dui adipiscing convallis bulum parturient suspendisse parturient a.Parturient in parturient scelerisque nibh lectus quam a natoque adipiscing a vestibulum hendrerit et pharetra fames nunc natoque dui.
ADIPISCING CONVALLIS BULUM
- Vestibulum penatibus nunc dui adipiscing convallis bulum parturient suspendisse.
- Abitur parturient praesent lectus quam a natoque adipiscing a vestibulum hendre.
- Diam parturient dictumst parturient scelerisque nibh lectus.
Scelerisque adipiscing bibendum sem vestibulum et in a a a purus lectus faucibus lobortis tincidunt purus lectus nisl class eros.Condimentum a et ullamcorper dictumst mus et tristique elementum nam inceptos hac parturient scelerisque vestibulum amet elit ut volutpat.
Related products
$20.99 – $22.99Price range: $20.99 through $22.99
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
$23.99 – $24.99Price range: $23.99 through $24.99
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
$13.99
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
$7.99 – $8.99Price range: $7.99 through $8.99
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
$23.99 – $25.99Price range: $23.99 through $25.99
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Anonymous –
Fast delivery, thank you very much.
Color: G30 White
Anonymous –
I love to meet you
Color: G30 White
G***s –
Top
Color: G30 White
S***e –
Good
Color: G30 White
t***t –
Love this handle little clock! Got it for kiddos new room he is sure to enjoy it 💗
Color: black
j***z –
Something small but functional, like a decorative clock that is visible at night due to its LED light. It works as a Bluetooth speaker or FM radio with a nice finish, recommended.
Color: G30 White
C***k –
Good add!
Color: G30 White
g***r –
the radio works, the speaker is loud, the sound quality is excellent. holds like a watch for several days, as a radio should be kept charged if you want it to play quietly in the background all day. they look beautiful.
Color: G30 White
Anonymous –
I am very satisfied. It shows large numbers, you can listen to music, radio, and see the temperature. It also has an alarm.
Color: G30 White
S***t –
Amazing product 🙀 🤩 😍 Such a great sound from such a small speaker 🔊 🔊 🔊 Definitely 5 stars ⭐ . Led works perfectly ☺️ .
Color: G30 White
P***s –
For the price this is great, fm radio, alarm, bluetooth, sd card rechargable and a clock in 2 brightness levels and it doesn’t sound awful either great little gem , for £5
Color: black
M***i –
OK, thank you.
Color: black
l***r –
It is an excellent alarm clock, compact with good sound, quite bright, it has a radio and MP3. I highly recommend it.
Color: White
J***s –
Very good, I am very satisfied.
Color: Black