Portable Handheld Electric Fan 5 Speeds Adjustable Turbo 3600MAH Battery Fans LED Display Rechargeable Ice Cooling Personal Fan
Rated 5.00 out of 5 based on 12 customer ratings
(12 customer reviews)
$7.99 – $11.99Price range: $7.99 through $11.99
SKU:
Z7BZBOIHLXUC
Category: Household Appliances
Description




































Additional information
| Weight | 0.222 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 19 × 10 × 7 in |
| Brand Name | eTechno |
| High-concerned chemical | None |
| Power (W) | 7w |
| Origin | |
| Remote Control Function | No |
| Voltage | 5v |
| Timing Function | No Timing |
| Type | Cooling Only, Air Cooling Fan |
| Max. Timing Limit | No Timing |
| Reverse Rotating Function | No |
| Wind Type | Ultrastrong Wind |
| Installation | Mini |
| Application | < 10 M² |
| Certification | CE |
| Use | Home |
| Material | Plastic |
| Power Source | Battery, Rechargeable battery |
| Max. Power | <20W |
| Rotation Way | Without Rotation |
| Controlling Mode | Mechanical Timer Control |
| Suspender Length | No Suspender |
| Size | <1050MM |
| Model Number | N607 fan |
| Fan Speed | fifth Gear |
| Stockid | N607 |
| Choice | yes |
Reviews (12)
12 reviews for Portable Handheld Electric Fan 5 Speeds Adjustable Turbo 3600MAH Battery Fans LED Display Rechargeable Ice Cooling Personal Fan
Add a review Cancel reply
Shipping and Delivery
MAECENAS IACULIS
Vestibulum curae torquent diam diam commodo parturient penatibus nunc dui adipiscing convallis bulum parturient suspendisse parturient a.Parturient in parturient scelerisque nibh lectus quam a natoque adipiscing a vestibulum hendrerit et pharetra fames nunc natoque dui.
ADIPISCING CONVALLIS BULUM
- Vestibulum penatibus nunc dui adipiscing convallis bulum parturient suspendisse.
- Abitur parturient praesent lectus quam a natoque adipiscing a vestibulum hendre.
- Diam parturient dictumst parturient scelerisque nibh lectus.
Scelerisque adipiscing bibendum sem vestibulum et in a a a purus lectus faucibus lobortis tincidunt purus lectus nisl class eros.Condimentum a et ullamcorper dictumst mus et tristique elementum nam inceptos hac parturient scelerisque vestibulum amet elit ut volutpat.
Related products
$18.99 – $21.99Price range: $18.99 through $21.99
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
$102.99
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
$4.99
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
$3.99
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
$5.99 – $6.99Price range: $5.99 through $6.99
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page

Anonymous –
I ordered in black. It works very well and has great speed. It comes with a charger and a strap to hold on your neck.
Color: Black – 1pc
Anonymous –
Good price ok, I’ll buy it
In 5th gear, it runs for about 2 hours and 30 minutes.
May your business prosper ^^
Color: black Plug Type: CN
a***r –
I tried them and I’m very happy.
Color: black Plug Type: CN
A***a –
Is great it works perfectly
Color: 2025-Black
f***a –
Perfect received quickly in 5 days, I recommend the seller.
Color : black
U***r –
Fans are fantastic. I ordered for my entire family and not for gifts. They put out so much air.
Color: White
J***d –
Beautiful color. Strong wind.
Color: Green – 1pc
J***d –
Small and powerful breeze
Color: Green – 1pc
J***d –
Blows very strong.
Color: White – 1pc
f***a –
nothing to add always perfect as usual
I recommend
Color : black
r***n –
Hot child in the city, lookin wild feelin pretty.
Color : black
U***r –
It works so well i recommend the seller
Color: Black – 1pc