New Bathroom Automatic Sensing Soap Dispenser Type C Multiple Levels Contactless Electric Frother Charging Wall Mounted Vertical
Rated 5.00 out of 5 based on 14 customer ratings
(14 customer reviews)
$11.99
In stock
SKU:
QQN5TD5US0XN
Category: Bathroom Fixture
Description


































Additional information
| Weight | 0.380 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 21 × 13 × 9 in |
| Brand Name | NONE |
| Feature | Foam Soap Dispenser, Foam Soap Dispenser |
| High-concerned chemical | None, None |
| Origin | , |
| power supply method | Type-C charging |
| Product Category | soap dispenser |
| Net weight | 280g |
| Shell material | ABS |
| Installation method | Stand up vertical without drilling |
| capacity | 400ml |
| type | Wall mounted charging model |
| Choice | yes |
Reviews (14)
14 reviews for New Bathroom Automatic Sensing Soap Dispenser Type C Multiple Levels Contactless Electric Frother Charging Wall Mounted Vertical
Add a review Cancel reply
Shipping and Delivery
MAECENAS IACULIS
Vestibulum curae torquent diam diam commodo parturient penatibus nunc dui adipiscing convallis bulum parturient suspendisse parturient a.Parturient in parturient scelerisque nibh lectus quam a natoque adipiscing a vestibulum hendrerit et pharetra fames nunc natoque dui.
ADIPISCING CONVALLIS BULUM
- Vestibulum penatibus nunc dui adipiscing convallis bulum parturient suspendisse.
- Abitur parturient praesent lectus quam a natoque adipiscing a vestibulum hendre.
- Diam parturient dictumst parturient scelerisque nibh lectus.
Scelerisque adipiscing bibendum sem vestibulum et in a a a purus lectus faucibus lobortis tincidunt purus lectus nisl class eros.Condimentum a et ullamcorper dictumst mus et tristique elementum nam inceptos hac parturient scelerisque vestibulum amet elit ut volutpat.
Related products
$2.99 – $12.99Price range: $2.99 through $12.99
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
$3.99 – $5.99Price range: $3.99 through $5.99
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
$4.99 – $5.99Price range: $4.99 through $5.99
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
$3.99
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
$8.99 – $12.99Price range: $8.99 through $12.99
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
$5.99
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page

N***n –
Arrived fast , working fiine .
Color: White
J***o –
It arrived quickly. The soap dish is very cool. The battery lasts a lot and since I got it, I think I wash my hands more than before! jsja
Color: A
D***R –
works very well.
Think about finding the right dosage between liquid soap and water.
Color: White
Anonymous –
Currently, this is deemed to be the best value for money.
A little stiff when fastening
Color: A
L***a –
It’s perfect, working very well
Color: A
A***w –
excellent
Color: White
B***e –
Works great
Color: A
e***a –
Just fine. Does the job
Color: A
F***s –
This is the third one I’ve bought and I’m not regretting it at all. I bought the first ones some time ago and I am very happy with them. They work very well and are very practical. I recommend.
PS: you have to always mix the detergent with water.
Color: White
K***g –
Good seller.
Color: white
Anonymous –
great, spectacular
Color: white
Anonymous –
Excellent, I recommend it.
Color: White
Anonymous –
Excellent
Color: white
M***j –
It’s okay, thank you.
Color: white