Stainless Steel Over Glass Door Shower Door Back Shower S-Shape Towel Hooks Bathroom Bathrobe Hanger Holder Rack
Rated 5.00 out of 5 based on 10 customer ratings
(10 customer reviews)
$4.99
SKU:
PJHTK0LZRVYY
Category: Bathroom Fixture
Description












Additional information
| Weight | 0.075 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 13 × 3 in |
| Brand Name | NONE |
| Installation Method | self-contained |
| Material | Stainless steel |
| High-concerned chemical | None |
| Style | Brief |
| Towel Rack Type | SINGLE |
| Origin | |
| Type | Towel Racks |
| Length | <50cm |
| Surface Finishing | Stainless steel |
| Certification | CE |
| Choice | yes |
Reviews (10)
10 reviews for Stainless Steel Over Glass Door Shower Door Back Shower S-Shape Towel Hooks Bathroom Bathrobe Hanger Holder Rack
Add a review Cancel reply
Shipping and Delivery
MAECENAS IACULIS
Vestibulum curae torquent diam diam commodo parturient penatibus nunc dui adipiscing convallis bulum parturient suspendisse parturient a.Parturient in parturient scelerisque nibh lectus quam a natoque adipiscing a vestibulum hendrerit et pharetra fames nunc natoque dui.
ADIPISCING CONVALLIS BULUM
- Vestibulum penatibus nunc dui adipiscing convallis bulum parturient suspendisse.
- Abitur parturient praesent lectus quam a natoque adipiscing a vestibulum hendre.
- Diam parturient dictumst parturient scelerisque nibh lectus.
Scelerisque adipiscing bibendum sem vestibulum et in a a a purus lectus faucibus lobortis tincidunt purus lectus nisl class eros.Condimentum a et ullamcorper dictumst mus et tristique elementum nam inceptos hac parturient scelerisque vestibulum amet elit ut volutpat.
Related products
$2.99
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
$3.99 – $4.99Price range: $3.99 through $4.99
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
$3.99 – $4.99Price range: $3.99 through $4.99
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
$7.99 – $11.99Price range: $7.99 through $11.99
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
$3.99
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
P***N –
Good quality according to the description
Color: black
N***k –
Very good fitting hook. Looks great on shower glass
Color: black
Anonymous –
Perfect for glass shower!
Color: black
K***k –
Just perfect. I will buy another one from this store if needed. Like it very much.
Color: primary color
L***m –
Works great on my 6mm shower door. Good padding on the inside.
Color: primary color
S***r –
Great
Color: primary color
n***g –
Hanger for towel. It fits perfectly, just be aware that it’s very small… I would have ordered one that’s longer.
Color: primary color
M***t –
The description matches the product. Good material!
Color: black
A***A –
Excellent
Color: primary color
B***g –
Work great.
I bought two to put over the sliding glass doors for my shower so we can hang our towels.
Color: black