Brushed Gold Brass Bathroom Faucet Modern Ceramic Cartridge Basin Mixer Tap
Rated 5.00 out of 5 based on 1 customer rating
(1 customer review)
$159.99 – $166.99Price range: $159.99 through $166.99
SKU:
I5PR8T2RQ7VZ
Category: Bathroom Fixture
Description


















Additional information
| Weight | 2.350 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 50 × 33 × 12 in |
| Brand Name | Gestana |
| Installation Type | Deck Mounted |
| Housing Material | Brass |
| High-concerned chemical | None |
| Valve Core Material | Ceramic |
| Origin | |
| Control Type | ValvE |
| Type | Basin Faucets, Ceramic Plate Spool |
| Surface Treatment | Electroplated |
| Number of Handles | Single Handle |
| Feature | None |
| Hot & Cold Water | Yes |
| Style | Contemporary, Single Holder Single Hole |
| Is Smart Device | No |
| Certification | CE |
| Faucet Mount | Single Hole |
| Weight Per Package | 2.1-3kg |
Reviews (1)
1 review for Brushed Gold Brass Bathroom Faucet Modern Ceramic Cartridge Basin Mixer Tap
Add a review Cancel reply
Shipping and Delivery
MAECENAS IACULIS
Vestibulum curae torquent diam diam commodo parturient penatibus nunc dui adipiscing convallis bulum parturient suspendisse parturient a.Parturient in parturient scelerisque nibh lectus quam a natoque adipiscing a vestibulum hendrerit et pharetra fames nunc natoque dui.
ADIPISCING CONVALLIS BULUM
- Vestibulum penatibus nunc dui adipiscing convallis bulum parturient suspendisse.
- Abitur parturient praesent lectus quam a natoque adipiscing a vestibulum hendre.
- Diam parturient dictumst parturient scelerisque nibh lectus.
Scelerisque adipiscing bibendum sem vestibulum et in a a a purus lectus faucibus lobortis tincidunt purus lectus nisl class eros.Condimentum a et ullamcorper dictumst mus et tristique elementum nam inceptos hac parturient scelerisque vestibulum amet elit ut volutpat.
Related products
Bathroom Anti Fog Acrylic Shower Mirror with Wall Hook Portable Vanity Mirror for Shaving and Makeup
4.9
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
$13.99 – $23.99Price range: $13.99 through $23.99
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
$18.99 – $22.99Price range: $18.99 through $22.99
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
$17.99 – $21.99Price range: $17.99 through $21.99
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page

Ф***ч –
Interesting shape, good quality
Color: Brushed Grey Pipe Size: G1/2