Unique 3D Crystal Ball Night Light Led Lamp Bedside Table Glowing Galaxy Lamp Saturn Planets Moon Children Birthday Gift Toy 5cm
$5.99







Crystal Ball Lamp 3D Light Night Room Decoration Galaxy Lights Christmas Bedside Led Baby Solar System Gift Home Table Decor Moon Usb Planetary Glowing Lamp Gifts Bedroom Saturn Nightlight Planet Creative Birthday Children Toys Kids Glass Engraved Kid Ornaments Men New Year Women Mood Decorative Aesthetic For Girl Planets Child Luminous Lamps Plug Sleeping Balls Ceiling Unique Milky Way Laser Crystal Ball Night Light Base Atmosphere



| Weight | 0.217 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 9 × 6 in |
| Brand Name | NONE |
| High-concerned chemical | None |
| Voltage | 5v |
| Luminous Flux | <60 |
| Type | Night Light |
| Is Batteries Included | No |
| Shape | Ball |
| Is Bulbs Included | No |
| Nominal Voltage | 4.5V |
| Origin | |
| Certification | ce, CE, RoHs |
| Usage | HOLIDAY |
| Wattage | 0-5W |
| Model Number | 3D Planet Crystal Ball Lamp |
| Body Material | Glass |
| Is Smart Device | No |
| Power Generation | Switch |
| Battery Type | None |
| Is Batteries Required | No |
| Item Type | Night Lights |
| Use1 | Crystal Ball Lamp 3D Light Night Room Decoration Galaxy Lights |
| Use2 | Christmas Bedside Led Baby Solar System Gift Home Table Decor |
| Use3 | Moon Usb Planetary Glowing Lamp Gifts Bedroom Saturn Nightlight |
| Use4 | Planet Creative Birthday Children Toys Kids Glass Engraved Kid |
| Use5 | Ornaments Men New Year Women Mood Decorative Aesthetic |
| Use6 | For Girl Planets Child Luminous Lamps Plug Sleeping Balls Ceiling |
| Use7 | Unique Milky Way Laser Crystal Ball Night Light Base Atmosphere |
| Choice | yes |
17 reviews for Unique 3D Crystal Ball Night Light Led Lamp Bedside Table Glowing Galaxy Lamp Saturn Planets Moon Children Birthday Gift Toy 5cm
MAECENAS IACULIS
Vestibulum curae torquent diam diam commodo parturient penatibus nunc dui adipiscing convallis bulum parturient suspendisse parturient a.Parturient in parturient scelerisque nibh lectus quam a natoque adipiscing a vestibulum hendrerit et pharetra fames nunc natoque dui.
ADIPISCING CONVALLIS BULUM
- Vestibulum penatibus nunc dui adipiscing convallis bulum parturient suspendisse.
- Abitur parturient praesent lectus quam a natoque adipiscing a vestibulum hendre.
- Diam parturient dictumst parturient scelerisque nibh lectus.
Scelerisque adipiscing bibendum sem vestibulum et in a a a purus lectus faucibus lobortis tincidunt purus lectus nisl class eros.Condimentum a et ullamcorper dictumst mus et tristique elementum nam inceptos hac parturient scelerisque vestibulum amet elit ut volutpat.
e***r –
This was a little smaller than i thought it would be, however it is beautiful. I think my son was more excited about it than my grandson was…lol… I can’t wait to see who ended up getting to put in their room…. I guess i’ll have to buy another.
Emitting Color: Saturn Plug Type: USB Plug
t***r –
I got this for my brother he loved it! Good quality!
Emitting Color: Saturn Plug Type: USB Plug
a***r –
Fantastic product, as advertised, on time and great communication on its location. Will definitely order again
Emitting Color: Solar system Plug Type: USB Plug
Anonymous –
It’s small but that’s already specified in the measurements and you need a square but it looks good and has good lighting.
Emitting Color: Saturn Plug Type: USB Plug
Anonymous –
It’s super cute, I really like the item and I will order another one.
Emitting Color: Moon Plug Type: USB Plug
M***a –
This is one piece to decor ✨️ ! Looks super cute !
Emitting Color: Moon Plug Type: USB Plug
D***s –
Smaller than i thought but a great table piece for my son.
Emitting Color: Solar system Plug Type: USB Plug
a***r –
I guess a little smaller than expected but it’s an absolutely adorable thing to have in a bedroom i’m please to where i’m going to order the rest of the set.
Emitting Color: Galaxy Plug Type: USB Plug
L***a –
Very nice, it is exactly as it appears in the image.
Emitting Color: Saturn Plug Type: USB Plug
U***r –
It’s bit on the small side, but very clear! It puts out a good amount of light. I would buy again.
Emitting Color: Galaxy Plug Type: USB Plug
Anonymous –
This little glowing galaxy is absolutely wonderful. Smaller than i thought it would be. Love it.
Emitting Color: Galaxy Plug Type: USB Plug
z***r –
This 3d crystal ball looks so cute. I love it
Emitting Color: Moon Plug Type: USB Plug
a***r –
Just as shown and described. Happy with this purchase
Emitting Color: Saturn Plug Type: USB Plug
a***r –
Just as shown and described. Happy with this purchase
Emitting Color: Solar system Plug Type: USB Plug
a***r –
Just as shown and described. Happy with this purchase
Emitting Color: Moon Plug Type: USB Plug
M***z –
My son love this the fact it has the names of the planets
Emitting Color: Solar system Plug Type: USB Plug
Anonymous –
100% worth every penny. Sooo cool. Going to order the rest of them
Emitting Color: Solar system Plug Type: USB Plug