1*30W Foldable Solar Panel with 1*10000mAh Solar Power Bank,15W Dual Output Port,Suitable for outdoor travel camping/hiking
Rated 5.00 out of 5 based on 3 customer ratings
(3 customer reviews)
$15.99 – $55.99Price range: $15.99 through $55.99
SKU:
OF14OSPAFHMR
Category: Accessories & Parts
Description















Additional information
| Weight | 1.485 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 32 × 23 × 8 in |
| Brand Name | SOLUPUP |
| Origin | |
| Number of Panels | 3 |
| Flexible Solar Panel | Yes |
| Foldable Solar Panel | Yes |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Type | Solar Panel |
| Module Efficien | 24% |
| Model Number | ZH21W |
| Size | 32*23*8cm |
| Material | Monocrystalline Silicon |
| Nominal Capacity | 10000mah |
| Certification | CE, FCC, RoHS, UL, weee |
Reviews (3)
3 reviews for 1*30W Foldable Solar Panel with 1*10000mAh Solar Power Bank,15W Dual Output Port,Suitable for outdoor travel camping/hiking
Add a review Cancel reply
Shipping and Delivery
MAECENAS IACULIS
Vestibulum curae torquent diam diam commodo parturient penatibus nunc dui adipiscing convallis bulum parturient suspendisse parturient a.Parturient in parturient scelerisque nibh lectus quam a natoque adipiscing a vestibulum hendrerit et pharetra fames nunc natoque dui.
ADIPISCING CONVALLIS BULUM
- Vestibulum penatibus nunc dui adipiscing convallis bulum parturient suspendisse.
- Abitur parturient praesent lectus quam a natoque adipiscing a vestibulum hendre.
- Diam parturient dictumst parturient scelerisque nibh lectus.
Scelerisque adipiscing bibendum sem vestibulum et in a a a purus lectus faucibus lobortis tincidunt purus lectus nisl class eros.Condimentum a et ullamcorper dictumst mus et tristique elementum nam inceptos hac parturient scelerisque vestibulum amet elit ut volutpat.
Related products
$2.99 – $4.99Price range: $2.99 through $4.99
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
$2.99 – $4.99Price range: $2.99 through $4.99
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
$6.99 – $13.99Price range: $6.99 through $13.99
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
$43.99 – $188.99Price range: $43.99 through $188.99
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page

i***r –
Works good, shipped pretty fast and good quality
Color: Yellow Ships From: United States
C***w –
Looks perfect.. can’t wait to use
Color: Orange-Black Ships From: United States
Anonymous –
Color: Yellow Ships From: United States