HandMade Vintage Bamboo Weaving LED Pendant Light Home Hanging Chandelier Lighting Living Room Kitchen Rattan Woven Lamp
Rated 5.00 out of 5 based on 12 customer ratings
(12 customer reviews)
$17.99
SKU:
Y8BAH81ETH07
Category: Indoor Lighting
Description








Additional information
| Weight | 0.455 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 38 × 33 × 15 in |
| Brand Name | NONE |
| Is Bulbs Included | No |
| Installation Type | Cord Pendant |
| Origin | |
| Certification | CCC |
| Is Dimmable | No |
| Material | Bamboo & Wooden |
| High-concerned chemical | None |
| Power Source | AC |
| Is Smart Device | No |
| Base Type | E27 |
| Voltage | 220 V |
| Luminous Flux | 249-2000 |
| Installation Method | self-contained |
| Item Type | Pendant Lights |
| Choice | yes |
Reviews (12)
12 reviews for HandMade Vintage Bamboo Weaving LED Pendant Light Home Hanging Chandelier Lighting Living Room Kitchen Rattan Woven Lamp
Add a review Cancel reply
Shipping and Delivery
MAECENAS IACULIS
Vestibulum curae torquent diam diam commodo parturient penatibus nunc dui adipiscing convallis bulum parturient suspendisse parturient a.Parturient in parturient scelerisque nibh lectus quam a natoque adipiscing a vestibulum hendrerit et pharetra fames nunc natoque dui.
ADIPISCING CONVALLIS BULUM
- Vestibulum penatibus nunc dui adipiscing convallis bulum parturient suspendisse.
- Abitur parturient praesent lectus quam a natoque adipiscing a vestibulum hendre.
- Diam parturient dictumst parturient scelerisque nibh lectus.
Scelerisque adipiscing bibendum sem vestibulum et in a a a purus lectus faucibus lobortis tincidunt purus lectus nisl class eros.Condimentum a et ullamcorper dictumst mus et tristique elementum nam inceptos hac parturient scelerisque vestibulum amet elit ut volutpat.
Related products
$11.99 – $12.99Price range: $11.99 through $12.99
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
$44.99 – $485.99Price range: $44.99 through $485.99
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
$5.99 – $6.99Price range: $5.99 through $6.99
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
$36.99 – $192.99Price range: $36.99 through $192.99
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
$6.99 – $11.99Price range: $6.99 through $11.99
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
$25.99 – $30.99Price range: $25.99 through $30.99
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
N***a –
Body Color: B Wattage: No Bulbs
m***r –
Body Color: B Wattage: No Bulbs
K***r –
Very nice, very satisfied!
Body Color: B Wattage: No Bulbs
F***a –
Body Color: A Wattage: No Bulbs
d***r –
Body Color: B Wattage: No Bulbs
B***r –
Body Color: A Wattage: No Bulbs
Anonymous –
It’s just not suitable for outdoor use. Otherwise, everything is perfect.
Body Color: B Wattage: No Bulbs
s***a –
Very beautiful
Body Color: B Wattage: No Bulbs
Anonymous –
Body Color: B Wattage: No Bulbs
Anonymous –
Body Color: B Wattage: No Bulbs
P***r –
Body Color: B Wattage: No Bulbs
r***a –
It arrived very well packaged, congratulations on the product!!
Body Color: B Wattage: No Bulbs