Outdoor Long Strip Modern LED Wall Lighting Fixture Lamps,Wall Sconce Fixture Wall lamp Elegant Frosted White Acrylic IP67 Anti
Rated 5.00 out of 5 based on 1 customer rating
(1 customer review)
$49.99 – $170.99Price range: $49.99 through $170.99
SKU:
CWZNMDFN2QJV
Category: Outdoor Lighting
Description












Additional information
| Weight | 6.8 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 204 × 9 × 7 in |
| Brand Name | NONE |
| Is Bulbs Included | No |
| Origin | |
| Luminous Flux | 249-2000 |
| Voltage | 110-240V |
| Item Type | Wall Lamps |
| Style | Modern Style |
| Light Source | LED |
| Certification | UL, FCC, UL |
| Protection Level | IP67 |
| Use | Home Lighting |
Reviews (1)
1 review for Outdoor Long Strip Modern LED Wall Lighting Fixture Lamps,Wall Sconce Fixture Wall lamp Elegant Frosted White Acrylic IP67 Anti
Add a review Cancel reply
Shipping and Delivery
MAECENAS IACULIS
Vestibulum curae torquent diam diam commodo parturient penatibus nunc dui adipiscing convallis bulum parturient suspendisse parturient a.Parturient in parturient scelerisque nibh lectus quam a natoque adipiscing a vestibulum hendrerit et pharetra fames nunc natoque dui.
ADIPISCING CONVALLIS BULUM
- Vestibulum penatibus nunc dui adipiscing convallis bulum parturient suspendisse.
- Abitur parturient praesent lectus quam a natoque adipiscing a vestibulum hendre.
- Diam parturient dictumst parturient scelerisque nibh lectus.
Scelerisque adipiscing bibendum sem vestibulum et in a a a purus lectus faucibus lobortis tincidunt purus lectus nisl class eros.Condimentum a et ullamcorper dictumst mus et tristique elementum nam inceptos hac parturient scelerisque vestibulum amet elit ut volutpat.
Related products
$5.99 – $24.99Price range: $5.99 through $24.99
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
$4.99 – $11.99Price range: $4.99 through $11.99
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
$4.99 – $41.99Price range: $4.99 through $41.99
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
$22.99 – $78.99Price range: $22.99 through $78.99
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
$15.99 – $21.99Price range: $15.99 through $21.99
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
$18.99 – $25.99Price range: $18.99 through $25.99
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
$3.99 – $21.99Price range: $3.99 through $21.99
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
S***s –
Color: Dimmable Emitting Color: 39.4 INCH Ships From: United States