Led Mirror Lights Wall Lamps Bathroom Waterproof White Black LED Flat Lamp Modern Indoor Wall lamp Bathroom Lighting Make Up
Rated 4.86 out of 5 based on 14 customer ratings
(14 customer reviews)
$13.99 – $21.99Price range: $13.99 through $21.99
SKU:
VGOUZEQF8FI5
Category: Indoor Lighting
Description






























Additional information
| Weight | 0.599 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 54 × 25 × 6 in |
| Brand Name | DARHYN |
| Installation Method | Assembly |
| Is Bulbs Included | Yes |
| Origin | |
| Certification | CCC, ce, pse, ROHS |
| Is Dimmable | No |
| High-concerned chemical | None |
| Power Source | AC |
| Body Material | Iron |
| Is Smart Device | No |
| Voltage | 90 – 260 V |
| Luminous Flux | 60-249 |
| Light Source | LED bulbs |
| Style | Modern Style |
| Use | Daily Lighting |
| Installation Type | Wall Mounted |
| Item Type | Wall Lamps |
| Number of light sources | > 20 |
| Lighting Area | 5-10square meters |
| Application | Bed Room, Bathroom |
| Switch Type | Touch On/Off Switch |
| Material | aluminum |
| Shade Direction | Down |
| is_customized | No |
| Shade Type | Iron |
| Model Number | PL230 |
| Technics | Painted |
| Base Type | Wedge |
| Color | black, WHITE |
| Features | mirror headlights |
| Choice | yes |
Reviews (14)
14 reviews for Led Mirror Lights Wall Lamps Bathroom Waterproof White Black LED Flat Lamp Modern Indoor Wall lamp Bathroom Lighting Make Up
Add a review Cancel reply
Shipping and Delivery
MAECENAS IACULIS
Vestibulum curae torquent diam diam commodo parturient penatibus nunc dui adipiscing convallis bulum parturient suspendisse parturient a.Parturient in parturient scelerisque nibh lectus quam a natoque adipiscing a vestibulum hendrerit et pharetra fames nunc natoque dui.
ADIPISCING CONVALLIS BULUM
- Vestibulum penatibus nunc dui adipiscing convallis bulum parturient suspendisse.
- Abitur parturient praesent lectus quam a natoque adipiscing a vestibulum hendre.
- Diam parturient dictumst parturient scelerisque nibh lectus.
Scelerisque adipiscing bibendum sem vestibulum et in a a a purus lectus faucibus lobortis tincidunt purus lectus nisl class eros.Condimentum a et ullamcorper dictumst mus et tristique elementum nam inceptos hac parturient scelerisque vestibulum amet elit ut volutpat.
Related products
$3.99 – $4.99Price range: $3.99 through $4.99
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
$5.99 – $23.99Price range: $5.99 through $23.99
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
$34.99 – $46.99Price range: $34.99 through $46.99
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
$2.99 – $11.99Price range: $2.99 through $11.99
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
$44.99 – $485.99Price range: $44.99 through $485.99
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
$6.99 – $11.99Price range: $6.99 through $11.99
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
$2.99 – $8.99Price range: $2.99 through $8.99
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page

T***i –
great value for quality/price. Aluminum case, nicely painted, milky cover. You can connect it to only glow one shade of light.
Lampshade Color: black-60cm Color Temperature: Tricolor light
Anonymous –
Very light and easy to installed. I am very pleased
Lampshade Color: black-60cm Color Temperature: Natural white
s***r –
No problem with this one. Works as expected
Lampshade Color: white-60cm Color Temperature: Tricolor light
B***i –
Make sure you know how to wire it to an outlet.
Lampshade Color: black-40cm Color Temperature: Natural white
Z***j –
Lampshade Color: black-60cm Color Temperature: Natural white
Z***j –
Lampshade Color: black-40cm Color Temperature: Natural white
T***c –
Lampshade Color: black-60cm Color Temperature: Natural white
J***k –
Lampshade Color: white-60cm Color Temperature: Natural white
S***t –
Fast and great.
Lampshade Color: black-60cm Color Temperature: Natural white
Anonymous –
Lampshade Color: black-60cm Color Temperature: Natural white
Anonymous –
Lampshade Color: white-60cm Color Temperature: Natural white
Anonymous –
Very good product, it has a connection to a light switch, you turn it on and off once to change the shade. It has 3 tones: warm, neutral, and cold. Recommended.
Lampshade Color: black-60cm Color Temperature: Tricolor light
A***i –
It looks like the picture in the video and indeed the lighting is relatively weak.
Lampshade Color: white-60cm Color Temperature: Tricolor light
Anonymous –
Lampshade Color: white-60cm Color Temperature: Natural white