European American Style Vintage Creative Floral Table Lamp Vintage Ceramic Warm Light Perfect For Bedroom Living Room Led Lamps
$26.99 – $106.99Price range: $26.99 through $106.99
SKU:
Z3RTDK3R4Y6R
Category: Indoor Lighting
Description
[xlmodel]-[photo]-[0000]














































Additional information
| Weight | 3.000 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 45 × 40 × 35 in |
| Brand Name | BAIHUAN |
| Luminous Flux | 249-2000 |
| Installation Method | Assembly |
| Is Bulbs Included | Yes |
| Power Source | AC |
| High-concerned chemical | None |
| Origin | |
| Features | Ceramic |
| Wattage | 6-10W |
| Body Material | Ceramic |
| Technics | Plated |
| Item Type | Floor Lamps |
| Warranty | 2 years |
| Number of light sources | 1 |
| Lighting Area | 5-10square meters |
| Is Dimmable | Yes |
| Material | Ceramic |
| Switch Type | BUTTON SWITCH |
| Model Number | BH-1 |
| Shade Direction | up |
| Style | Modern Style |
| Light Source | LED bulbs |
| Shade Type | Fabric |
| Certification | CCC, CCC, ce |
| Voltage | 90 – 260 V |
| Application | Bed Room |
| Base Type | E27 |
| Finish | None |
Reviews (0)
Be the first to review “European American Style Vintage Creative Floral Table Lamp Vintage Ceramic Warm Light Perfect For Bedroom Living Room Led Lamps” Cancel reply
Shipping and Delivery
MAECENAS IACULIS
Vestibulum curae torquent diam diam commodo parturient penatibus nunc dui adipiscing convallis bulum parturient suspendisse parturient a.Parturient in parturient scelerisque nibh lectus quam a natoque adipiscing a vestibulum hendrerit et pharetra fames nunc natoque dui.
ADIPISCING CONVALLIS BULUM
- Vestibulum penatibus nunc dui adipiscing convallis bulum parturient suspendisse.
- Abitur parturient praesent lectus quam a natoque adipiscing a vestibulum hendre.
- Diam parturient dictumst parturient scelerisque nibh lectus.
Scelerisque adipiscing bibendum sem vestibulum et in a a a purus lectus faucibus lobortis tincidunt purus lectus nisl class eros.Condimentum a et ullamcorper dictumst mus et tristique elementum nam inceptos hac parturient scelerisque vestibulum amet elit ut volutpat.
Related products
$3.99 – $4.99Price range: $3.99 through $4.99
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
$34.99 – $46.99Price range: $34.99 through $46.99
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
$49.99 – $69.99Price range: $49.99 through $69.99
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
$6.99 – $11.99Price range: $6.99 through $11.99
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
$2.99 – $8.99Price range: $2.99 through $8.99
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page

Reviews
There are no reviews yet.