Modern Table Lamp Crystal Desk Lamp Nordic Standing Lamps Living Room Luminaria Tripot Lamps deco salon Stand light
$491.99
SKU:
5LRIIEIBACNZ
Category: Indoor Lighting
Description














Additional information
| Weight | 9.000 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 45 × 65 × 35 in |
| Brand Name | Phube |
| High-concerned chemical | None |
| Origin | |
| Certification | ce |
| Luminous Flux | 249-2000 |
| Is Batteries Included | No |
| Is Bulbs Included | No |
| Nominal Voltage | 220V |
| Power Source | AC |
| Shade Type | Fabric |
| Is Smart Device | No |
| Voltage | 90 – 260 V |
| Base Type | E14 |
| Finish | Polished Chrome |
| Body Material | Glass |
| Item Type | Desk Lamps |
| Is Dimmable | No |
| Switch Type | Push Button Switch |
| Material | CRYSTAL |
| Style | ART DECO |
Reviews (0)
Be the first to review “Modern Table Lamp Crystal Desk Lamp Nordic Standing Lamps Living Room Luminaria Tripot Lamps deco salon Stand light” Cancel reply
Shipping and Delivery
MAECENAS IACULIS
Vestibulum curae torquent diam diam commodo parturient penatibus nunc dui adipiscing convallis bulum parturient suspendisse parturient a.Parturient in parturient scelerisque nibh lectus quam a natoque adipiscing a vestibulum hendrerit et pharetra fames nunc natoque dui.
ADIPISCING CONVALLIS BULUM
- Vestibulum penatibus nunc dui adipiscing convallis bulum parturient suspendisse.
- Abitur parturient praesent lectus quam a natoque adipiscing a vestibulum hendre.
- Diam parturient dictumst parturient scelerisque nibh lectus.
Scelerisque adipiscing bibendum sem vestibulum et in a a a purus lectus faucibus lobortis tincidunt purus lectus nisl class eros.Condimentum a et ullamcorper dictumst mus et tristique elementum nam inceptos hac parturient scelerisque vestibulum amet elit ut volutpat.
Related products
$3.99 – $4.99Price range: $3.99 through $4.99
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
$5.99 – $23.99Price range: $5.99 through $23.99
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
$34.99 – $46.99Price range: $34.99 through $46.99
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
$11.99 – $12.99Price range: $11.99 through $12.99
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
$44.99 – $485.99Price range: $44.99 through $485.99
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
$49.99 – $69.99Price range: $49.99 through $69.99
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
$5.99 – $6.99Price range: $5.99 through $6.99
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
$6.99 – $11.99Price range: $6.99 through $11.99
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page

Reviews
There are no reviews yet.