Christmas Gnome Faceless Doll Night Light Merry Christmas Decorations For Home Holiday Ornament Xmas Gift Navidad New Year
$2.99 – $6.99Price range: $2.99 through $6.99
Product Description
















Product Display

Notes:
We provide you with the best products and services. If you have any questions about product, or the product has logistics and quality problems,please let us know and we will fix it at the first time.
If you like our service and product please give us a 5 star review.
Thank you so much!

| Weight | 0.050 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 14 × 12 × 6 in |
| Brand Name | NONE |
| High-concerned chemical | None |
| Nominal Voltage | 4.5V |
| Certification | CE, CCC, CCC, ce |
| Origin | |
| Luminous Flux | <60 |
| Is Batteries Included | Yes |
| Power Source | Button Battery |
| Is Bulbs Included | Yes |
| Voltage | 12 V |
| Holiday Name | Christmas |
| Music | None |
| Length | 35 |
| Light Source | LED bulbs |
| Remote Control | No |
| Use | HOLIDAY |
| Lighting Distance | 1-5m |
| Head Number | 1-19 head |
| Model Number | Christmas Light |
| Features | Christmas Light |
| Usage | HOLIDAY |
| Occasion | bedroom |
| Warranty | 6 months |
| Body Material | Flannel |
| Plug The Tail | No |
| Is Dimmable | No |
| Battery Type | Button Cell |
| Choice | yes |
12 reviews for Christmas Gnome Faceless Doll Night Light Merry Christmas Decorations For Home Holiday Ornament Xmas Gift Navidad New Year
MAECENAS IACULIS
Vestibulum curae torquent diam diam commodo parturient penatibus nunc dui adipiscing convallis bulum parturient suspendisse parturient a.Parturient in parturient scelerisque nibh lectus quam a natoque adipiscing a vestibulum hendrerit et pharetra fames nunc natoque dui.
ADIPISCING CONVALLIS BULUM
- Vestibulum penatibus nunc dui adipiscing convallis bulum parturient suspendisse.
- Abitur parturient praesent lectus quam a natoque adipiscing a vestibulum hendre.
- Diam parturient dictumst parturient scelerisque nibh lectus.
Scelerisque adipiscing bibendum sem vestibulum et in a a a purus lectus faucibus lobortis tincidunt purus lectus nisl class eros.Condimentum a et ullamcorper dictumst mus et tristique elementum nam inceptos hac parturient scelerisque vestibulum amet elit ut volutpat.
Anonymous –
Very good quality
Emitting Color: Green A
Anonymous –
Emitting Color: Gary A
J***s –
Emitting Color: Red A
Anonymous –
Excellent!! !
Emitting Color: Red A
Anonymous –
very cute. tiny. The light does work. It arrived a bit full of beard hairs but they come off easily.
Emitting Color: Red B
R***Z –
very nice
Emitting Color: Red A
L***A –
Emitting Color: Red B
a***r –
Emitting Color: Red B
a***r –
Emitting Color: Green B
a***r –
Emitting Color: Gary B
r***A –
Emitting Color: Red B
r***A –
Emitting Color: Red A