Christmas House Light Decorations For Home Ornaments Kids Xmas Gift New Year 2025 Navidad Decor Bedroom Night Light With Battery
$2.99 – $3.99Price range: $2.99 through $3.99
Specifications:
Material: Resin
Width: 4-5.5cm
Height: 6-9cm
pls noted
The product including 3* AG13 button battery

Including Battery
















Product Display

Notes:
We provide you with the best products and services. If you have any questions about product, or the product has logistics and quality problems,please let us know and we will fix it at the first time.
If you like our service and product please give us a 5 star review.
Thank you so much!


















| Weight | 0.090 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 9 × 6 × 6 in |
| Brand Name | NONE |
| High-concerned chemical | None |
| Nominal Voltage | 3V |
| Certification | CE, CCC, CCC, ce, ROHS |
| Origin | |
| Luminous Flux | <60 |
| Is Batteries Included | Yes |
| Power Source | Button Battery |
| Is Bulbs Included | Yes |
| Voltage | 3V |
| Holiday Name | Christmas |
| Music | None |
| Light Source | LED bulbs |
| Remote Control | No |
| Use | HOLIDAY |
| Lighting Distance | 1-5m |
| Head Number | 1-19 head |
| Model Number | adornos de navidad para la casa |
| Features | Natale Navidad Noel Decor |
| Usage | HOLIDAY |
| Occasion | bedroom |
| Body Material | Plastic |
| Color | MULTI, Warm White |
| Battery Type | AG3 |
| Choice | yes |
11 reviews for Christmas House Light Decorations For Home Ornaments Kids Xmas Gift New Year 2025 Navidad Decor Bedroom Night Light With Battery
MAECENAS IACULIS
Vestibulum curae torquent diam diam commodo parturient penatibus nunc dui adipiscing convallis bulum parturient suspendisse parturient a.Parturient in parturient scelerisque nibh lectus quam a natoque adipiscing a vestibulum hendrerit et pharetra fames nunc natoque dui.
ADIPISCING CONVALLIS BULUM
- Vestibulum penatibus nunc dui adipiscing convallis bulum parturient suspendisse.
- Abitur parturient praesent lectus quam a natoque adipiscing a vestibulum hendre.
- Diam parturient dictumst parturient scelerisque nibh lectus.
Scelerisque adipiscing bibendum sem vestibulum et in a a a purus lectus faucibus lobortis tincidunt purus lectus nisl class eros.Condimentum a et ullamcorper dictumst mus et tristique elementum nam inceptos hac parturient scelerisque vestibulum amet elit ut volutpat.

F***t –
These are excellent! Good quality and very christmassy – recomneded
Emitting Color: A Wattage: with AG battery
F***t –
These are excellent! Good quality and very christmassy – recomneded
Emitting Color: J Wattage: with AG battery
F***t –
These are excellent! Good quality and very christmassy – recomneded
Emitting Color: F Wattage: with AG battery
F***t –
These are excellent! Good quality and very christmassy – recomneded
Emitting Color: D Wattage: with AG battery
p***r –
I liked them, they are very small but they are pretty, I hope it’s easy to change the battery when necessary.
Emitting Color: F Wattage: with AG battery
t***r –
Cute for my garden
Emitting Color: L Wattage: with AG battery
Anonymous –
It’s adorable.
Emitting Color: L Wattage: with AG battery
Anonymous –
Excellent!! !
Emitting Color: F Wattage: with AG battery
Anonymous –
It’s very small. The measurements are in the product description and I didn’t pay attention, it’s my fault. If you’re as distracted as I am, be warned: it’s the size of a coffee cup. Other than that, it’s a good product.
Emitting Color: F Wattage: with AG battery
M***a –
Beautiful little house for a Christmas village. Perfect. I recommend it.
Emitting Color: L Wattage: with AG battery
D***n –
Excellent xmas ornament! Thank you!
Emitting Color: I Wattage: with AG battery