50mm Ear Pads for Logitech H330 H340 H111 H51 PX100 PX200 Earmuffs Sponge Cover USB PC Earphone Earpads Replacement Accessories
$2.99 – $5.99Price range: $2.99 through $5.99





Dear friend:
Thanks for you shopping for us.
We will arrange shipment within 3 days after we got your payment and then
inform you tracking number.
If you have any problem, please feel free to contract us first before open a dispute.
We will do out best to solve any problem and provide you with the best after-sale
service.
Your satisfaction and positive feedback is very important to us.
Enjoy your shopping in our store. 🙂
Best Regards.

Consistent With Description* * * * * 5 Star
Service Attitude * * * * * 5 Star
Delivery Speed * * * * * 5 Star
————- With your support.We will do better! ————-




| Weight | 0.090 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 4 × 4 in |
| Brand Name | RuiDaDongFei |
| Package | No |
| High-concerned chemical | None |
| Origin | |
| Material | Environmentally friendly materials, Sponge sleeve, Plastic |
| Item Type | Ear Pads |
| Model Number | Logitech H330 H340 H51 H61 H91 |
| model | Logitech H330 H340 PX100 PX200 H111 |
| size | 50mm |
| Applicable products | Headphone accessories |
| Packing list | Plain packaging |
| Product features | Soft and comfortable |
| Choice | yes |
| semi_Choice | yes |
14 reviews for 50mm Ear Pads for Logitech H330 H340 H111 H51 PX100 PX200 Earmuffs Sponge Cover USB PC Earphone Earpads Replacement Accessories
MAECENAS IACULIS
Vestibulum curae torquent diam diam commodo parturient penatibus nunc dui adipiscing convallis bulum parturient suspendisse parturient a.Parturient in parturient scelerisque nibh lectus quam a natoque adipiscing a vestibulum hendrerit et pharetra fames nunc natoque dui.
ADIPISCING CONVALLIS BULUM
- Vestibulum penatibus nunc dui adipiscing convallis bulum parturient suspendisse.
- Abitur parturient praesent lectus quam a natoque adipiscing a vestibulum hendre.
- Diam parturient dictumst parturient scelerisque nibh lectus.
Scelerisque adipiscing bibendum sem vestibulum et in a a a purus lectus faucibus lobortis tincidunt purus lectus nisl class eros.Condimentum a et ullamcorper dictumst mus et tristique elementum nam inceptos hac parturient scelerisque vestibulum amet elit ut volutpat.
H***o –
Perfect for Plantronics USB headset
Color: Black 50mm Size: 2 Pair
e***r –
it fits but the pads are too small feels comfy do.
Color: Black 50mm Size: 2 Pair
a***r –
로지텍 H340 사용자입니다. 충분히 훌륭해요. 2셋트 사놓고 교체하려 샀는데, 좋아요.
Color: Black 50mm Size: 2 Pair
F***r –
parfait, identique a l’original.
Color: Black 50mm Size: 2 Pair
Anonymous –
Buen producto
Color: Black 50mm Size: 1 Pair
r***r –
Buena calidad, llegó rápidamente
Color: Black 50mm Size: 1 Pair
j***e –
The earpads has been received fast ans well. Thans.
Color: Black 50mm Size: 2 Pair
R***a –
Color: Black 50mm Size: 5 Pair
P***o –
good
Color: Black 50mm Size: 2 Pair
Anonymous –
It fits well with the H340 headset.
Color: Black 50mm Size: 1 Pair
a***r –
Fits my logitech h110 perfectly, delivery was fast. Thanks!
Color: Black 50mm Size: 10 Pair
s***s –
They are the correct measurements. Okay.
Color: Black 50mm Size: 1 Pair
A***s –
It fits my Logitech H111 just fine!
Color: Black 50mm Size: 2 Pair
Anonymous –
Nice replacement pads for h340. Works and fits perfectly.
Color: Black 50mm Size: 1 Pair