Professional Hair Dryer Hot Cold Wind Air Brush Hairdryer Negative Lonic Blow Dryer Strong PowerDryer Salon Tool 2000W 5th Gear
Rated 5.00 out of 5 based on 4 customer ratings
(4 customer reviews)
$23.99 – $24.99Price range: $23.99 through $24.99
SKU:
S9DZPFMD46LV
Category: Personal Care Appliances
Description










































Additional information
| Weight | 0.592 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 14 × 8 in |
| Brand Name | BAIHUAN |
| Included Components | Concentrator |
| Portability | Unfoldable handle |
| Max. Power | 1600 – 1999 W |
| Model Number | STL |
| Function | Anion, Hot/cold air |
| Voltage | 100-240v (Dual voltage) |
| High-concerned chemical | None |
| Origin | |
| Item Type | hair dryer |
| Certification | ce, ROHS, FCC |
| Plug standard | EU |
| Choice | yes |
Reviews (4)
4 reviews for Professional Hair Dryer Hot Cold Wind Air Brush Hairdryer Negative Lonic Blow Dryer Strong PowerDryer Salon Tool 2000W 5th Gear
Add a review Cancel reply
Shipping and Delivery
MAECENAS IACULIS
Vestibulum curae torquent diam diam commodo parturient penatibus nunc dui adipiscing convallis bulum parturient suspendisse parturient a.Parturient in parturient scelerisque nibh lectus quam a natoque adipiscing a vestibulum hendrerit et pharetra fames nunc natoque dui.
ADIPISCING CONVALLIS BULUM
- Vestibulum penatibus nunc dui adipiscing convallis bulum parturient suspendisse.
- Abitur parturient praesent lectus quam a natoque adipiscing a vestibulum hendre.
- Diam parturient dictumst parturient scelerisque nibh lectus.
Scelerisque adipiscing bibendum sem vestibulum et in a a a purus lectus faucibus lobortis tincidunt purus lectus nisl class eros.Condimentum a et ullamcorper dictumst mus et tristique elementum nam inceptos hac parturient scelerisque vestibulum amet elit ut volutpat.
Related products
$4.99 – $5.99Price range: $4.99 through $5.99
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
$11.99
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
$4.99 – $5.99Price range: $4.99 through $5.99
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
$2.99 – $3.99Price range: $2.99 through $3.99
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
$5.99 – $7.99Price range: $5.99 through $7.99
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page

Z***i –
Color: WHITE Plug Type: US
Anonymous –
Color: GRAY Plug Type: EU
Anonymous –
Color: GRAY Plug Type: EU
Anonymous –
Color: WHITE Plug Type: EU